Tanıdınız mı? Kim Bu Ünlü Şarkıcı? - Son Dakika

Tanıdınız mı? Kim Bu Ünlü Şarkıcı?

9 yıl önce

1
Daha şöhret basamaklarının başındaykenki halleri. Şimdi ise günümüzün en ünlü simalarından... Magazin basınının tarihine kısa bir yolculuk...
2

Demet Akalın için en büyük talih Kadir İnanır ile tanıştığı gündü. Kadir İnanır 80'li yılların ortalarında dört filmlik bir proje hazırlığı içindeydi. Bu filmlerin birinde oynaması için de Demet Akalın'ı seçti. O dönemde kimsenin tanımadığı Akalın'ı, günümüzde tanımayan yok.

3
Yıl 1982: Türkan Şoray ile Cihan Ünal'ın olay fotoğrafları...
4
80'lerin başında müthiş bir iradeyle rejime giren Zerrin Özer, leopar desenli mayosuyla bu pozu verirken ne kadar mutlu ve neşeli.
5
Günümüzün ünlü assolisti Sibel Can sanat dünyasına oryantal olarak başlamıştı. Onun daha 18 yaşını doldurmadığı günlerde çağrıldığı bir düğün de Seda Sayan'ın kardeşi Sedat'ın düğünüydü... (1985)
6
Bir dönemin 'bomba' popçuları İzel, Çelik, Ercan ve Ufuk birlikte çok şarkı söylediler. İşte bunlardan biri de Metin Milli'nin sahibi olduğu Fenerbahçe'deki Belvü Gazinosu'nda gerçekleşti. (1994)
7
1984'te dönemin İzmir Belediye Başkanı Burhan Özfatura, aşırı dekoltesi nedeniyle sahneye çıkmasını yasaklayınca, Güngör Bayrak bunu protesto etmek için çarşaf giyerek Hafta Sonu objektifinin önüne böyle geçti.
8
CHP Genel Başkanı, politikamızın 'Karaoğlan'ı Bülent Ecevit ile Emel Sayın sohbet ediyorlar. Konunun ne olduğunu da hemen söyleyelim; sanatçıların (özellikle muhtaç olanların) sosyal güvenliğinin sağlanabilmesi. (1975)
9
Türkiye'nin üçüncü Cumhurbaşkanı ve Kurtuluş Savaşı'nın sivil kahramanlarından olan Celal Bayar, şarkılarını dinlemek için gazinoya gittiği Emel Sayın ile el ele... (1982)
10
Hafta Sonu, Bülent Ersoy'un ameliyatını böyle duyurdu. (1981)

11
'Dört yapraklı yonca'nın biri hariç (Fatma Girik), üçü bir arada. Türkan Şoray, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit, fırsat buldukça hala bir araya geliyorlar.

12
O dönemin olay aşkı ve olay evliliği, Yılmaz Güney ile Nebahat Çehre'nin nikah masasında buluştuğu an... Ne var ki bu mutluluk fazla uzun sürmedi ve bir süre sonra yine olaylı bir şekilde ayrıldılar. (30 Ocak 1967)

13
Kenan Doğulu'nun program yaptığı bara eğlenmeye giden Mahsun Kırmızıgül, kendisini bir anda sahnede bulmuştu. (1996)

14
Hülya Avşar henüz 16 yaşındayken 10 Mart 1980 tarihinde Mehmet Tecirli ile evlendi. Nikah sonrası çekilen bu fotoğrafta Avşar'ın duvağının altındaki kız Helin Avşar, koluna girdiği ise kayınpederi. En sağda duran güzel kadın ise Emral Avşar.

15
Ferdi Tayfur'un babalığını ilan edişi. (1980)

16
Annesi Çolpan İlhan ve babası Sadri Alışık'ın izinden yürüyen Kerem Alışık, çocukluk yıllarında da tıpkı şimdiki gibi sessiz, içe dönük ve duygu doluydu. Ana oğul bir yaz tatilinde... (1971)

17
İlk evliliğini 1964'te Türker İnanoğlu ile yapan Filiz Akın, sinemada 'Yumurcak' filmleriyle ün yapan İlker İnanoğlu'nun annesidir.

18
30 Kasım 1980... Bülent Ersoy, Buca Cezaevi'ne götürülüyor. Yanında dönemin ünlü organizatörü Hayri Küçük de var. Evine gelen hakime hakaret etmek suçuyla yargılanan Ersoy, 45 gün hapiste kalıyor.

19
Nükhet Duru ile Doğan Canku, gazinodaki kulis odasında yemek yiyorlar. Duru ile Canku kısa süren bir de aşk yaşamışlardı. (1978)

Haber Yayın Tarihi: 22.09.2011 09:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler Bu uygulama hayat kurtarıyor! İnternet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor

Son Dakika Haberleri