Tanıştıkları ilk gün battaniye altında ilişkiye giren yarışmacılar izleyicilerin ağzını açık bıraktı - Son Dakika

Tanıştıkları ilk gün battaniye altında ilişkiye giren yarışmacılar izleyicilerin ağzını açık bıraktı

26.03.2021 11:00

Avustralya'da son bölümlerin yayınlandığı Aşk Adası programında üç yarışmacının elenip program dışı kalmasından sonra eşleşen Margarita ve Blake, ilk gece yorganın altında cinsel ilişkiye girince izleyicilerin ağzı açık kaldı.

1
Program kamerası oyuncuların kaldığı odalarda gezinirken bir anda Margarita ve Blake'nin battaniye altında birbirleriyle oynaştıkları ve cinsel içerikli konuşmalar yaptığını görünce kamera onların üzerinde sabit kaldı.
2
Bir süre sonra kendilerini tamamen battaniye ile örten çift ilişkiye girdi.
3
Ertesi sabah kadın yarışmacı Margarita, diğer yarışmacılara bir gece önce Blake ile aralarında yaşananlar hakkında dedikodu yapınca Blake, sinirlenip Margarita'yı azarladı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Tanıştıkları ilk gün battaniye altında ilişkiye giren yarışmacılar izleyicilerin ağzını açık bıraktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi