Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor - Son Dakika

Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor

27.01.2021 15:53

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, yeni fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı. Yaptırdığı estetiklerden sonra 23 yaşındaki kızı Su El Roman'dan bile küçük görünen Altıntop için "Foto şok" yorumları yapıldı.

1
Rafet El Roman'ın olaylı bir şekilde boşandığı manken Tuğba Altıntop, son paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu.

2
Rafet El Roman'ın eski eşi ve kızları Su El Roman ve Şevval El Roman'ın annesi eski manken Tuğba Altıntop bir süredir müzikle ilgileniyor.
3
Uzun bir aradan sonra hayranlarının karşına çıkan Altıntop, değişimiyle de ilgi odağı oldu.

4
Yıllar önce geçirdiği talihsiz bir kaza sonrası bir dizi estetik operasyon geçiren Altıntop, son haliyle herkesi şaşırttı.

5
Estetiğin yanında fotoğraflarıyla oynadığını iddia eden takipçileri Altıntop için "Foto şok" yorumlarını yaptı. 44 yaşındaki Altıntop son haliyle 23 yaşındaki kızı Su El Roman'dan bile küçük görünüyor.
6
Öte yandan Tuğba Altıntop, Instagram'da iki çocuğunun babası, eski eşi Rafet El Roman'ı takipten çıktı.
7
Altıntop bu hamlesinin ardından, "Şimdi duymak istediklerinizi değil anlatmak istediklerimi dinleyin. Anka kuşu misali her şeye sil baştan başlıyorum. Geçmişini bilmeyen geleceğini göremez." mesajını paylaştı.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum