Son Dakika Haberleri: Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu!

Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu!

5 gün önce

28 yaşındaki İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta "Göğüslerini aç" şeklinde çirkin tezahüratlara maruz kalmıştı. Güzel spiker, uğradığı tacizle ilgili sessizliğini bozdu.

1
İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, geçtiğimiz günlerde yapılan ve Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, taraftarların sözlü tacizine uğramıştı.
2
Yaklaşık 2 bin kişiden oluşan Napolili taraftarlar, maç esnasında, hep bir ağızdan bağırarak Diletta Leotta'dan göğüslerini göstermesini istediler.
3
"Göğüslerini aç Diletta Leotta" tezahüratları karşısında neye uğradığını şaşıran güzel spiker, jest ve mimikleriyle ''Hayır'' demekle yetinse de, taraftarların çirkin davranışı, dünya basınında büyük yer buldu.
4
28 yaşındaki İtalyan sunucu, konuyla ilgili suskunluğunu bozdu.
5
''O konuda bir yanlış anlaşılma var'' diyerek sözlerine başlayan Leotta, ''Napoli taraftarları maç boyu beni destekledi. Galip geldikten sonra da biraz daha ileriye gittiler fakat bu bir şakaydı.'' dedi.

6
Anın ironikliğiyle, taraftarlara 'Hayır' cevabı verdiğini söyleyen ünlü spiker, 2016 yılında çıplak fotoğraflarının sızdırılmasıyla ilgili de konuştu.
7
Leotta'nın açıklamaları şöyleydi: ''Bazen ne yapsam viral olacakmış gibi hissediyorum. Spora gitsem de dans etmeye gitsem de....

8
iCloud'dan çalınan fotoğraflarımla ilgili ise dava açtım. Sadece kendi özel yaşamım değil, bütün kadınlar için dava açtım.''
9
Güzel spiker Diletta Leotta'nın, Instagram'da 5 milyon takipçisi bulunuyor.
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 04:07 

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Kayseri'de korkutan görüntü! Baraj suları çekilince ortaya çıktı Ölen babasını yanında hissetmek için yaptığı şey 'yok artık' dedirtti! Kız arkadaşından ayrılan Miley Cyrus, yeni sevgilisiyle yatak pozu verdi! 30 yaşındaki kadın hayaliyle pes dedirtti! Uçakla evlenip hangarda yaşamak istiyor Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor!