Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu! - Son Dakika

Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu!

09.10.2019 16:07

28 yaşındaki İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta "Göğüslerini aç" şeklinde çirkin tezahüratlara maruz kalmıştı. Güzel spiker, uğradığı tacizle ilgili sessizliğini bozdu.

1
İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, geçtiğimiz günlerde yapılan ve Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, taraftarların sözlü tacizine uğramıştı.
2
Yaklaşık 2 bin kişiden oluşan Napolili taraftarlar, maç esnasında, hep bir ağızdan bağırarak Diletta Leotta'dan göğüslerini göstermesini istediler.
3
"Göğüslerini aç Diletta Leotta" tezahüratları karşısında neye uğradığını şaşıran güzel spiker, jest ve mimikleriyle ''Hayır'' demekle yetinse de, taraftarların çirkin davranışı, dünya basınında büyük yer buldu.
4
28 yaşındaki İtalyan sunucu, konuyla ilgili suskunluğunu bozdu.
5
''O konuda bir yanlış anlaşılma var'' diyerek sözlerine başlayan Leotta, ''Napoli taraftarları maç boyu beni destekledi. Galip geldikten sonra da biraz daha ileriye gittiler fakat bu bir şakaydı.'' dedi.

6
Anın ironikliğiyle, taraftarlara 'Hayır' cevabı verdiğini söyleyen ünlü spiker, 2016 yılında çıplak fotoğraflarının sızdırılmasıyla ilgili de konuştu.
7
Leotta'nın açıklamaları şöyleydi: ''Bazen ne yapsam viral olacakmış gibi hissediyorum. Spora gitsem de dans etmeye gitsem de....

8
iCloud'dan çalınan fotoğraflarımla ilgili ise dava açtım. Sadece kendi özel yaşamım değil, bütün kadınlar için dava açtım.''
9
10
11
12
13
14
Güzel spiker Diletta Leotta'nın, Instagram'da 5 milyon takipçisi bulunuyor.
15

Son Dakika Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu! - Son Dakika

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi göğüs röntgeni çekildiği anları yayınladı Tesadüfen bulunan 2 bin yıllık tarih göl suları çekilince gün yüzüne çıktı Köpekle fotoğraf çektirmek isteyen genç kız hayatının hatasını yaptı, soluğu hastanede aldı Yıllar güzelliğine güzellik katmış! Kapıcılar Kralı'nın kızıl yıldızı bakın ne halde Hayat kadınları için üniversite kuruldu, işlerini nasıl daha iyi yapabileceklerini öğrenecekler