Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu! - Son Dakika

Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu!

09.10.2019 16:07

28 yaşındaki İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta "Göğüslerini aç" şeklinde çirkin tezahüratlara maruz kalmıştı. Güzel spiker, uğradığı tacizle ilgili sessizliğini bozdu.

1
İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, geçtiğimiz günlerde yapılan ve Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, taraftarların sözlü tacizine uğramıştı.
2
Yaklaşık 2 bin kişiden oluşan Napolili taraftarlar, maç esnasında, hep bir ağızdan bağırarak Diletta Leotta'dan göğüslerini göstermesini istediler.
3
"Göğüslerini aç Diletta Leotta" tezahüratları karşısında neye uğradığını şaşıran güzel spiker, jest ve mimikleriyle ''Hayır'' demekle yetinse de, taraftarların çirkin davranışı, dünya basınında büyük yer buldu.
4
28 yaşındaki İtalyan sunucu, konuyla ilgili suskunluğunu bozdu.
5
''O konuda bir yanlış anlaşılma var'' diyerek sözlerine başlayan Leotta, ''Napoli taraftarları maç boyu beni destekledi. Galip geldikten sonra da biraz daha ileriye gittiler fakat bu bir şakaydı.'' dedi.

6
Anın ironikliğiyle, taraftarlara 'Hayır' cevabı verdiğini söyleyen ünlü spiker, 2016 yılında çıplak fotoğraflarının sızdırılmasıyla ilgili de konuştu.
7
Leotta'nın açıklamaları şöyleydi: ''Bazen ne yapsam viral olacakmış gibi hissediyorum. Spora gitsem de dans etmeye gitsem de....

8
iCloud'dan çalınan fotoğraflarımla ilgili ise dava açtım. Sadece kendi özel yaşamım değil, bütün kadınlar için dava açtım.''
9
10
11
12
13
14
Güzel spiker Diletta Leotta'nın, Instagram'da 5 milyon takipçisi bulunuyor.
15

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Taraftarlar ''Göğüslerini aç'' diye tezahürat yapmıştı, taciz skandalıyla ilgili sessizliğini bozdu! - Son Dakika Spor


Advertisement