Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! - Son Dakika

Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha!

20.10.2019 16:50

Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı İtalyan spiker Diletta Leotta'ya, meslektaşı Fulvio Collovati'den eleştiri geldi.

1
Geçtiğimiz günlerde, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, taraftarların sözlü tacizine uğramış, tribünlerden bir anda ''Göğüslerini aç'' sloganları yükselmişti.
2
Maruz kaldığı çirkin taciz hakkında konuşan 28 yaşındaki spiker, ''O konuda bir yanlış anlaşılma var. Napoli taraftarları maç boyu beni destekledi. Galip geldikten sonra da biraz daha ileriye gittiler fakat bu bir şakaydı.'' demekle yetindi.
3
"Eğer futbolla ilgileniyorsanız, beni sadece izlemeyin, aynı zamanda dinleyin" diyerek futbolseverlere çağrıda bulunan Leotta'ya, İtalyan gazeteci Fulvio Collovati'den yanıt geldi.

4
Collovati, "Eğer bir gazeteci stada bu kıyafetlerle giderse, kendisine bakılmayı seviyor demektir. Böyle olunca kimse dinlemez" diyerek meslektaşını eleştirdi.
5
Collovati, Leotta'yla ilgili yorumunun tepki çekmesi üzerine, sözlerini yumuşatmak için şunları söyledi:
6
"Diletta bir gazeteci değil, bu yüzden de profesyonel etik ilkelerine uymak zorunda değil. Fiziksel görüntüsüyle çok şey başardığını söyleyebiliriz."
7
2016 yılında çıplak fotoğrafları sızdırılan Leotta, ''Bazen ne yapsam viral olacakmış gibi hissediyorum. Spora gitsem de dans etmeye gitsem de....
8
iCloud'dan çalınan fotoğraflarımla ilgili ise dava açtım. Sadece kendi özel yaşamım değil, bütün kadınlar için dava açtım.'' demişti.
9
Ünlü spiker Diletta Leotta'nın, Instagram'da 5 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor.

Son Dakika Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement