Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı - Son Dakika

Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı

21.10.2020 10:26

48 yaşındaki İtalyan oyuncu Anna Falchi Şampiyonlar Ligi maçında Borussia Dortmund'u 3-1 gibi net bir skorla mağlup eden takımı Lazio'nun galibiyetini soyunarak kutladı.

1
Vedat Muriqi'in formasını giydiği İtalyan devi Lazio, sezonun ilk Şampiyonlar Ligi maçında Borussia Dortmund'u 3-1 gibi net bir skorla mağlup etti ve gruplara 3 puanla başladı.
2
Ciro Immobile'nin 1 gol ve 1 asist ile yıldızlaştığı maçın ardından ünlü İtalyan model ve oyuncu Anna Falchi, galibiyeti sınırları zorlayarak kutladı.
3
Lazio taraftarlığı ile bilinen Falchi, Instagram hesabından yarı çıplak pozunu paylaştı ve Alman gazetesi Bild-Zeitung'a gönderme yaptı.
4
Üstü tamamen çıplak olan ve altında Lazio şortu bulunan 48 yaşındaki model, "Kartallar geri döndü! Ciro'yu, Dortmund tarihinin en kötü transferi olarak değerlendiren Bild-Zeitung'u hatırlıyor musunuz? Bu gece Immobile intikamını aldı.
5
Goller, zafer ve şöhret! Çocuklarımız harikaydı ve bu yüzden onlara inanıyor ve onları destekliyoruz. Her zaman Lazio" mesajıyla fotoğrafını paylaştı.
6
Lazio taraftarlığı ile bilinen Falchi, pandemi öncesi İtalyan devinin maçlarını kaçırmayarak takımına tribünden destek vermişti.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement