Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! - Son Dakika

Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu!

06.12.2019 10:13

Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı İtalyan spiker Diletta Leotta, AIC tarafından Milano'da düzenlenen gala gecesinde sunucu olarak yer aldı. Gece boyunca tüm gözler, güzel spikerin üzerindeydi.

1
Gece için lacivert tonlarda, ışıltılı bir kıyafet tercih eden Leotta, derin göğüs dekoltesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.
2
Geçtiğimiz günlerde, tribünlerde uğradığı çirkin tezahüratlarla adından söz ettiren ünlü spor spikeri Diletta Leotta, AIC tarafından Milano'da düzenlenen büyük gala gecesinde, sunucu olarak görev aldı.
3
Leotta, geçtiğimiz günlerde, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçta, taraftarların sözlü tacizine uğramış, tribünlerden bir anda ''Göğüslerini aç'' sloganları yükselmişti.
4
Uğradığı sözlü taciz hakkında konuşan 28 yaşındaki spiker, ''O konuda bir yanlış anlaşılma var. Napoli taraftarları maç boyu beni destekledi. Galip geldikten sonra da biraz daha ileriye gittiler fakat bu bir şakaydı'' dedi.
5
6
7
8
9
"Eğer futbolla ilgileniyorsanız, beni sadece izlemeyin, aynı zamanda dinleyin" diyerek futbolseverlere çağrıda bulunan Leotta'ya, İtalyan gazeteci Fulvio Collovati'den yanıt gelmiş, Collovati, "Eğer bir gazeteci stada bu kıyafetlerle giderse, kendisine bakılmayı seviyor demektir. Böyle olunca kimse dinlemez" diyerek meslektaşını eleştirmişti.

10

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! - Son Dakika


Advertisement