Tarihe Damgasını Vuran Kehanet: Müslüman Bir Devlet Avrupa'nın Hükümdarı Olacak - Son Dakika

Tarihe Damgasını Vuran Kehanet: Müslüman Bir Devlet Avrupa'nın Hükümdarı Olacak

26.04.2018 12:56

Kehanete göre, Müslüman bir devlet Avrupa'nın hükümdarı olacak. İşte, Baba Vanga'nın şuana kadar gerçekleşmiş kehanetleri!

1
HİLDEGARD VON BİNGEN
HİLDEGARD VON BİNGEN

Hildegard von Bingen, 11.yüzyılda,yüzyıllar sonra büyük bir devletin kurulup bütün dünyaya hükmedeceğini ve beklenmedik bir zamanda yıkılacağını söylemişti.

2
Depremlerin, fırtınaların ve medcezirin yol açtığı dev dalgaların birbiri ardına sıralanarak bu ülkeyi ortadan kaldıracağını belirtmişti. ABD ile ilgili yaptığı müthiş kehanet haricinde,dünya barışı ile ilgili de tahminlerde bulunmuştu.

3
ALOİS IRLMAİER
ALOİS IRLMAİER

Alois Irlmaier, 3. Dünya Savaşı hakkında kehanetlerde bulunan sıradan bir Alman vatandaşıydı fakat diğer insanlardan ayıran en önemli özelliği üçüncü dünya savaşının, Orta Doğu'da patlak vereceğini düşünmesiydi.

4
21.yüzyıldan bu yana birçok insan,üçüncü dünya savaşının Orta Doğu'da başlayan sorunlar ile ortaya çıkacağını düşünmektedir tıpkı 1950'li yıllarda yaşamış ve bunu tahmin etmiş olan Alois Irlmaier gibi...

5
Alois Irlmaier'in 3. Dünya Savaşı ile ilgili kehanetine gelince, savaşın Orta Doğu'da başlayacağını söylüyordu: 'Her şey barışı çağırıyor. Şalom (Shalom – İbranice barış ve esenlik demek)! Sonra her şey ortaya çıkar ve açık olur; Orta Doğu'da aniden yeni bir savaş alevlenir, büyük deniz güçleri Akdeniz'de düşmanlarla karşı karşıya kalır! Durum oldukça gergindir! Fakat asıl kıvılcım Balkanlar'da ateşlenir."

6
BABA VANGA
BABA VANGA

Baba Vanga, 1968 yılında Prag kehanetinde, '"Prag'ı hatırlayın! Prag'ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş, savaş diye çığlık atıyorlar. Prag, içinde balık tutacakları bir akvaryuma dönüşecek" demişti. Ardından Ağustos ayında Rusya, Prag'ı işgal etti ve uzun süre işgali sürdürdü.

7
1969 yılında Indıra Gandhi kehanetinde, Gandhi'nin ülkesinin başına geçeceğini ancak uzun süre kalamayacağını, ölümün buna engel olacağını, ölüm nedeninin elbisesinden kaynaklanacağını, ateşli dumanlı bir ölümle öleceğini söylemişti. 1984 yılında Indıra Gandhi bir televizyon kanalına röportaj vereceği için estetik kaygısıyla çelik yeleğini giymedi. Kanala giderken silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti.

8
Baba Vanga, Vladimir Putin kehanetinde, Vladimir'in zaferi dünyanın gidişatını değiştirecek, demiştir. 1994 yılında Rusya'nın Gürcistanı'ı işgal etmesi Putin'e devlet başkanlığının yolunu açmıştı.

9
Kursk Denizaltı kehanetinde Baba Vanga, Kursk sulara gömülecek, insanlar ağlayacak dedi. Bunun üzerine KGB servisi kendisine bir ziyarette bulundu ve bilgi almaya çalıştı. 2000 yılında Kursk bölgesinde bir Rus denizaltı battı ve 118 denizci hayatını kaybetti.

10
11 Eylül kehanetinde bulunan Vanga, "Korku, korku, iki Amerikan kardeş, iki çelik kuş binalara çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak" kehaneti ile 11 Eylül 2001'de ikiz kulelere yapılan terör saldırısını bildi.

11
Baba Vanga, Suriye kehanetinde; "2011 çok özel bir yıl olacak. İnsanlar değişecek ve tüm dünya değişecek… Baharda ortadoğu ülkelerinden birinde savaş çıkacak. Bu savaş 3. dünya savaşının başlangıcı olacak. Kıyamet gerçekleşecek ama buna daha zaman var. Çünkü henüz Suriye düşmedi !" demişti.

12
BABA VANGA'NIN GELECEKLE İLGİLİ KEHANETLERİ
BABA VANGANIN GELECEKLE İLGİLİ KEHANETLERİ
2023 — Dünyanın yörüngesi değişecek. 2043 — Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak. 2046 — Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak. 2076 — Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek. 2088 — Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek. 2097 — Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek. 2304 — Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek. 3005 — Mars'ta savaş yaşanacak. 3797 — Dünyanın sonu gelecek. Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.

13
FATIMA
FATIMA

26 Haziran 2000 tarihinde Kardinal Ratzinger tarafından dünyaca ünlü Fatıma'nın üç gizli sırrı teori bir şekilde ortaya çıkarıldı. Çoğu insan bu sırlardan habersizdi, ta ki bu sırların bazı kısımları sızdırılana kadar, bu bilgi sızdırılmalarına Vatikan'dan bir onaylama gelememesine rağmen sırların içeriği bir çok kişinin korkmasına sebep olmuştu. Özellikle Papanın öldürülmesi ve üçüncü dünya savaşı kehanetleri insanları çok korkuttu.

14
URSULA SOUTHEİL
URSULA SOUTHEİL

Ursula Southeil hiç kuşkusuz insanlık tarihininde bilinen en büyük kehanetçi olarak görünebilir.Samuel Pepys zamanında bazı kesimler tarafından çok üst düzey bir kişilik gibi görülen Ursula, İngiltere'nin Nostradamus'u olarakta düşünülebilir.

"At olmadan ilerleyen bir at arabası gelecek ve tüm dünyaya keder ve üzüntü salacak."

15
MİTAR TARABİCH
MİTAR TARABİCH

Mitar Tarabich, Sırbistan'da 1829-1899 yıllarında yaşamış az bilinen bir kahindir. Sırbistan'ın 19.yy'daki politik olayları ve 2.Dünya savaşı öngörüleri doğru çıkmıştır.

"Tüm dünya,garip bir hastalıkla boğuşacak ve kimse ona tedavi bulamayacak. Herkes,ben biliyorum, çok akıllıyım, bilim adamıyım der ama kimse bir şey bilmez. İnsanlar düşünüp duracaklar ama doğru sonuca ulaşmaları olanaksızdır. Çare; Tanrı'nın yardımıyla etrafımızda ve içimizdedir."

16
ROBERT NİXON
ROBERT NİXON

Robert Nixon, 15. yüzyılda İngiltere'nin Cheshire şehrinde yaşamış bir çiftçidir. Çok az konuştuğu ve konuştuğunda da sessizce mırıldandığı için bir çok kişi tarafından zihinsel engelli olarak düşünülürdü fakat buna rağmen, gelecekle ilgili birçok kehaneti doğru çıkmıştır. Günümüzle ilgili pek çok kehaneti (Ay'a yolculuk,ses kayıt cihazları,ampül vb) gerçekleşmiştir.

17
BEYAZ AT KEHANETİ
BEYAZ AT KEHANETİ
Beyaz at kehaneti; 1843 yılında Joseph Smith tarafından ortaya atılan kehanettir. Bu kehanete göre, Amerika'da daha önce hiç görülmemiş büyüklükte korkunç bir kaos olacak bu kaos sırasında Amerika yüksek hükümeti kaybedecek, yeryüzündeki tüm kötülükler bu ülkede olacak. Baba oğluna karşı ve de çocuk babasına karşı savaşacak, aynı şekilde anne kız çocuğuna, kız çocuğu da annesine karşı duracak.

YORUMLAR
500

Son Dakika Tarihe Damgasını Vuran Kehanet: Müslüman Bir Devlet Avrupa'nın Hükümdarı Olacak - Son Dakika


Advertisement