Tarihe Geçen Öpücükler! - Son Dakika

Tarihe Geçen Öpücükler!

18.07.2009 14:05

1
Life dergisi 2. Dünya Savaşı'nın bittiği haberini New York Times Square'de bir hemşireyi öperek kutlayan Glenn McDuffie adlı bir denizciyi kapak yaparak vermişti. Dergi yıllar sonra McDuffie'yi bulmuş, aynı kıyafetlerini giydirerek aynı meydanda fotoğraflarını çekmişti ama bu kez hemşire yoktu.
2
Prenses Diana ve Prens Charles'ın birbirlerine en yakın oldukları an bu öpüşme anıydı. Çift bundan sonra objektiflere hiç bu kadar sıcak poz vermedi.
3
Richard Gere, İngiliz BBG evinin birincisi Hint asıllı Shilpa Shetty'yi öyle bir öptü ki, Hindistan ayağı kalktı. Gere özür dilemek zorunda kaldı. Gere'nin özrü, Hindistan'da bir mahkemenin, 'müstehcen' davranışından dolayı hakkında tutuklama emri çıkarmasından bir gün sonra geldi
4
Filistin'in merhum lideri Yaser Arafat ile İran'ın merhum lideri Ayetullah Humeyni öpüşürken.
5
The Pianist'le En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanan ve en genç yaşta en iyi aktör ünvanına kavuşan Adrian Brody, ödülünü Halle Berry'nin elinden değil, sanki dudaklarından aldı.
6
2003 yılındaki MTV Müzik Ödülleri'nde Madonna'nın Britney Spears'ı dudaklarından öpmesi herkesi şaşırtmış ve uzun süre konuşulmuştu.
7
Tarihte dudaktan dudağa öpüşme denince ilk akla gelen devlet adamı eski SSCB lideri Leonid İliç Brejnev'di. Brejnev bu öpücüğü Çek bir şaire kondurmuştu.
8
ABD Eski Başkanı Bush'tan sevgilerle...
9
Yoko Ono ile John Lennon'ın aşkını en iyi gösteren fotoğraf, habersiz çekilen bu fotoğraftı. Ono'nun Lennon'a olan aşkının ileri boyutlara ulaştığı zamanlarda, Ono sevgilisini kendisinden bıkmıştır düşüncesiyle başka kadınlara göndermiş ancak sonra kıskançlık krizine girip geri çağırmıştı.
10

60. Cannes Film Festivali'nde AIDS'le mücadele için başlatılan açık artırmada, bir George Clooney hayranı, ünlü aktörle öpüşebilmek için 350 bin dolar ödedi.

11

Pamela Anderson ile Kid Rock'ın öpüşmedikleri, sarmaş dolaş olmadıkları kareler, ayrı oldukları zamanlarda çekilenlerdi.

12
Nicole Kidman'dan ayrıldıktan sonra Katie Holmes'la evlenen Tom Cruise'un ikinci eşe kondurduğu öpücük.
13

Eski ABD Başkan Yardımcısı Al Gore'un eşini kucaklayıp tutkuyla öptüğü an.

14
Linda McCartney'nin ölümünden uzun süre sonra protez bacaklı model Heather Mills'le evlenen Paul McCartney, karısından yıllar sonra ikinci kez aşık olduğunu söylemişti... Ancak bu aşk Linda McCartney'yle yaşadığı kadar uzun sürmedi.
15
Ahmedinejad ve bir hahamın kucaklaşma anı.
16
Her gittiği yere skandallarını da götüren, ancak buna rağmen eşinden ayrılmamayı başaran Bill Clinton, Hillary'yi öpmeden bir saniye önce...

17
Alman model Heidi Klum, romantik ve melankolik şarkıcı Seal'le aşkı tanıdı.
18
Hip hop ve R&B dünyasının en sevilen çifti Beyonce ve Jay Z yatlarında...

Son Dakika Tarihe Geçen Öpücükler! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement