Tarihteki 10 büyük İlişki Skandalı - Son Dakika

Tarihteki 10 büyük İlişki Skandalı

18.09.2014 22:03

1

Kimi eşini aldatırken yakalandı, kimi ise düşman ülkenin ajanlarıyla birlikte oldu. İşte Roma İmparatorluğu'ndan ABD'ye tarihteki 10 büyük seks skandalı.

2

Roma İmparatoru Sezar'ı kendine aşık eden daha sonra Romalı komutan Marcus Antonius ile aşk yaşayıp, üç çocuk sahibi olan Kleopatra listede birinci.

3

16'ncı yüzyılda İngiltere'yi yöneten 8. Henry altı kez evlendi. Tudors hanedanından olan 8.Henry'nin hayatı filme alındı.

4

Rus Çarı Petro'nun torunu Peter ile evliyken yasak aşk yaşayan Çariçe Katerina üçüncü sırada.

5

Hillary Clinton'ı Beyaz Saray'da Monica Lewinsky ile aldatan Bill Clinton. ABD eski Başkanı Bill Clinton'ın Oval Ofis'te asistanı Lewinsky ile oral seks yapması günlerce tartışıldı. Clinton istifaya zorlandı ama şu anda ABD'nin dışişleri bakanı olan eşi Hillary Clinton, kocasının arkasında durarak politik skandalın istifayla sonuçlanmasını önledi.

6

Wallis Simpson ile aşk yaşayan İngiltere Kralı 8. Edward.

7

Hindistan'ın ilk başbakanı Jawaharlal Nehru. İngiltere 1947 yılında Hindistan'dan çekilmeye karar verdiğinde Lord Louis Mountbatten'ı bu ülkeye göndererek çekilmeyi organize etmesine istedi. Lord Louis Mountbatten eşi Edwina ile birlikte Hindistan'a gitti. Hindistan'ın ilk başbakanı olan Jawaharlal Nehru, Lord Louis'in eşi ile aşk yaşadı. Ancak bu seks skandalı Hindistan'da halktan gizlendi. Halkın isyan edeceğinden korkuldu.

8

Ülkeyi sarsan bir aşk skandalına karışınca istifa etmek zorunda kalan eski Savaş Bakanı John Profumo.

9

Kanada'nın ilk ulusal politik seks skandalı Munsinger Affair. Kanada'daki Diefenbaker hükümetinde yer alan bazı bakanların isimleri Rus ajanlarıyla seks skandalına karıştı. Skandalın ortasıda Gerda Munsinger yer aldı.

10

ABD'nin üçüncü başkanı Thomas Jefferson. 1801-09 yılları arasında ABD başkanlığı yapan Jefferson evinde hizmetçi olan köle kızla ilişki yaşadı. Daha sonra yapılan DNA testleri köle kızın doğurduğu altı çocuğun Jefferson'dan olduğu ortaya çıktı. Ama o dönemde bu iddialar şiddetle reddedildi.

11

Devlet başkanlığı yaptığı 1980-1987 yılları arasında aralarında eşcinsel ilişki ve çalışanlarına cinsel şiddet uygulama suçlarının da bulunduğu 11 ayrı suçtan yargı önüne çıkan Zimbabve'nin eski devlet başkanlarından Canaan Banana.

Son Dakika Tarihteki 10 büyük İlişki Skandalı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü