Son Dakika Haberleri: Tarkan'dan Diriliş'e Uzanan Yolculukta Hülya Darcan'ın Değişimi

Tarkan'dan Diriliş'e Uzanan Yolculukta Hülya Darcan'ın Değişimi

2 yıl önce

Bir döneme damga vuran Tarkan filmlerinden, Diriliş Ertuğrul dizisine uzanan yolda Türk sinema ve televizyonlarına adını yazdıran Hülya Darcan'ın yıllar içindeki değişimi de bir o kadar etkileyici...

1
Hülya Darcan Korel Yeşilçam'ın en gözde oyuncularından biriydi.


2
1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu. Bunun sonucun da sinemadan teklif aldı.
3
İlk filmi Silahları Ellerinde Öldüler'de Fikret Hakan, Ekrem Bora ve Tugay Toksöz ile başrolü paylaşıp sinemaya adımını attı.
4
Korel, 1973'te Tarkan Güçlü Kahraman filminde Alonya karakterini canlandırmıştı.


5
Usta oyuncu 1971 yılında tanıştığı Tanju Korel ile 1974'te evlendi. 1977'de Zeynep, 1982'de ise Bergüzar Korel dünyaya geldi.


6
Hülya Darcan Korel dizilerde rol almaya devam ediyor.


7
Korel son dönemlerde sosyal medyada da aktif. Sık sık fotoğraf paylaşan Korel zaman zaman kızı Bergüzar Korel'in de fotoğraflarını Instagram'a koyuyor.
8
İşte geçmişten bugüne fotoğraflarıyla Hülya Darcan'ın değişimi ve son hali!
İşte geçmişten bugüne fotoğraflarıyla Hülya Darcanın değişimi ve son hali!
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Eurovision Starı Sakallı Kadın, Son Kararıyla Şaşırttı! Cinsel İlişki Robotuna Bomba Özellik! Partnerine “Hayır” Diyebilecek İrlandalı Fenomen, Türkiye'ye Tatile Geldikten Sonra Bağımlısı Oldu! Son Hali Korkutuyor Kimse Gerçek Yaşına İnanmıyor! Yaşlılık Hastalığı Yüzünden Adım Adım Ölüme Gidiyor Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Aşkı Uğruna Mesleği Bıraktı! Ünlü Şefle Evleniyor