Tarkan'ın Eşi Pınar Dilek'ten İlk Röportaj - Son Dakika

Tarkan'ın Eşi Pınar Dilek'ten İlk Röportaj

09.09.2016 08:01

1
Mayıs ayında Tarkan'la evlenen Pınar Dilek, basına ilk röportajını eşinin Harbiye Açıkhava'daki dördüncü konserinde verdi.
Mayıs ayında Tarkanla evlenen Pınar Dilek, basına ilk röportajını eşinin Harbiye Açıkhavadaki dördüncü konserinde verdi.
Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Tarkan'ı dinleyenler arasında şarkıcının eşi Pınar Dilek de vardı.

2
Bir önceki gece gibi yine en ön sırada yerini alan Dilek, “Sürpriz bir evlilik yaptınız. Aylar sonra kameralar karşısındasınız. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna “Sürpriz değildi. Biz 5 yıldır birlikteyiz. Uzun zamandır sürdürdüğümüz bir ilişkiyi evliliğe taşıdık” yanıtını verdi.

3
'HALA ALIŞAMADIM'
HALA ALIŞAMADIM

“Tarkan hayranıyla evlendi” şeklindeki haberler hakkında konuşan Pınar Dilek, “Yazıldığı gibi değil. Büyük bir aşkın sonucunda, uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendik. O geçen süreci size anlatamam. Çok özel şeyler. Şu an konserin heyecanı var üzerimde. Kameraların ışıklarına daha alışamadım” dedi.

4
'EVDE DOĞAL, MÜTEVAZI'
EVDE DOĞAL, MÜTEVAZI
Tarkan'ın konseri için heyecanlı olduğunu söyleyen ‘mega yenge', “Onu birazdan sahnede göreceğim için çok mutluyum. Evlenmeden önce de izlerken çok heyecanlanıyordum. Evlendikten sonra da heyecanım hiç bitmedi. Duygular hep aynı” diye konuştu.

5
“Ev içindeki Tarkan nasıl?” sorusuna “Çok doğal, çok mütevazı, çok ince düşünceli. Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı” yanıtını veren Pınar Dilek, “Eşinizle özel bir şarkınız var mı?” sorusuna ise yanıt vermek istemedi: “Var ama söylemem.”Geçirdiği burun ameliyatı hakkında da konuşan Pınar Dilek, “Deviasyon ameliyatı geçirdim. Nefes alamıyordum, burun eti vardı, onu aldırdım. Biraz da ucunu toparlattım, o kadar” dedi.

6
SOKAKTA TANIYORLAR
SOKAKTA TANIYORLAR

Artık sokakta yürürken tanındığını ve kendisiyle fotoğraf çektirildiğini anlatan Pınar Dilek, bundan rahatsızlık duymadığını da dile getirdi.

Pınar Dilek, alyansı ve pırlanta yüzükleriyle dikkat çekti.

7
Gül Gölge Saygı - Burcu Kara
Gül Gölge Saygı - Burcu Kara
8
Cihan Kamer - Ayşegül Dinçkök
Cihan Kamer - Ayşegül Dinçkök
9
Fey Elhadef - Rıfat Elhadef
Fey Elhadef - Rıfat Elhadef
10
Neslihan Sabancı - Pınar Sabancı
Neslihan Sabancı - Pınar Sabancı
11
Bedri Güntay - Pelin Karahan
Bedri Güntay - Pelin Karahan
12
Kanser tedavisi gören modacı Bahar Korçan, konseri Yonca Evcimik'le yan yana izledi.
Kanser tedavisi gören modacı Bahar Korçan, konseri Yonca Evcimikle yan yana izledi.
13
Pınar Altuğ, Tarkan'ın şarkılarına danslarıyla eşlik etti.
Pınar Altuğ, Tarkanın şarkılarına danslarıyla eşlik etti.
14
15
16
17
18

YORUMLAR
500

Son Dakika Tarkan'ın Eşi Pınar Dilek'ten İlk Röportaj - Son Dakika


Advertisement