Tarkan'ın Objektifinden Doğa Manzaraları - Son Dakika

Tarkan'ın Objektifinden Doğa Manzaraları

1
Doğa Derneği ve PETA için fotoğraf çeken Tarkan, bunları resmi internet sitesinde yayınladı. Megastar imzalı kareler, profesyonel fotoğrafçıları bile kıskandıracak cinsten...

2
Megastar'ın bir marifeti daha ortaya çıktı! Müzisyen kimliğinin yanı sıra çevreci yanıyla da herkesin takdirini kazanan Tarkan, bu bilinmeyen özelliğini "www.tarkan.com" sitesinden milyonlarla paylaştı.
3
Türkiye ve dünyanın birçok yerini gezen ünlü şarkıcı, doğal ortamda çektiği tabiat ile hayvan fotoğraflarını resmi internet sitesinden paylaştı. Tarkan'ın fotoğrafları büyük beğeni kazandı.

4
Hayvanlar için çalışan PETA ve çevreyi korumayı hedefleyen Doğa Derneği ile ortak bir çalışma yapan Megastar, sitesinde çevreyle ilgili şöyle bir de yazı yazdı: "Diğer canlılarla paylaştığımız doğaya tek zarar veren tür olarak bizler, doğanın elinden aldığımız haklarını ona geri vermeden nasıl kendi haklarımızın savunucusu olabiliriz? Böylesi bir çelişki ve bencillikle yüreğimiz sızlamadan nasıl yaşayabiliriz?"

5
Megastar, geçtiğimiz aylarda da PETA için objektif karşısına geçmiş, Tarkan'ın köpekle verdiği bu pozlar Almanya'da da büyük ses getirmişti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2010 09:12

Son Dakika Tarkan'ın Objektifinden Doğa Manzaraları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor