Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu - Son Dakika

Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu

23.01.2019 14:28

Tayland'da bir tarlada görev yapan işçiler tarafından bulunan 4 metrelik piton yılanı yürekleri ağza getirdi. Korkudan köpeklerin bile yanına yaşamadığı piton, Chonburi bölgesinde görev yapan gönüllü kurtarma ekipleri tarafından zar zor yakalandı.

1
Tayland'ın doğusundaki Çonburi'deki bir tarla temizlenirken, bölgede çalışan işçiler, dört metre uzunluğundaki sürüngeni farketti.
2
4 metre uzunluğundaki devasa piton herkesi korkuttu.
3
Hemen yerel kurtarma ekibini çağırarak yardım istediler. Ekipler hızla tarlaya geldi.
4
Chonburi bölgesi gönüllü kurtarma ekibinden yardım istediler. Gönüllü kurtarma ekibinde babasıyla o gün işe giden 5 yaşındaki bir çocuk da vardı.
5
Oğlu için endişe eden baba, yılandan uzak durması için oğluna bağırdı. Piton o kadar büyük o kadar güçlüydü ki; küçük çocuğu bir anda sarıp öldürebilirdi.
6
Pitonu yakalamak öyle kolay değildi.
7
Piton resmen direniyordu.
8
Korkudan köpekler bile yanına yanaşamıyordu.
9
Kurtulmak için uzun süre çaba harcadı.
10
Görevliler, sürüngeni yaklayıp çuvala koymaya karar verdi.
11
Yakalanan piton yaşama alanına bırakıldı.

Son Dakika Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu