Son Dakika Haberleri: Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu

Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu

29 gün önce

Tayland'da bir tarlada görev yapan işçiler tarafından bulunan 4 metrelik piton yılanı yürekleri ağza getirdi. Korkudan köpeklerin bile yanına yaşamadığı piton, Chonburi bölgesinde görev yapan gönüllü kurtarma ekipleri tarafından zar zor yakalandı.

1
Tayland'ın doğusundaki Çonburi'deki bir tarla temizlenirken, bölgede çalışan işçiler, dört metre uzunluğundaki sürüngeni farketti.
2
4 metre uzunluğundaki devasa piton herkesi korkuttu.
3
Hemen yerel kurtarma ekibini çağırarak yardım istediler. Ekipler hızla tarlaya geldi.
4
Chonburi bölgesi gönüllü kurtarma ekibinden yardım istediler. Gönüllü kurtarma ekibinde babasıyla o gün işe giden 5 yaşındaki bir çocuk da vardı.
5
Oğlu için endişe eden baba, yılandan uzak durması için oğluna bağırdı. Piton o kadar büyük o kadar güçlüydü ki; küçük çocuğu bir anda sarıp öldürebilirdi.
6
Pitonu yakalamak öyle kolay değildi.
7
Piton resmen direniyordu.
8
Korkudan köpekler bile yanına yanaşamıyordu.
9
Kurtulmak için uzun süre çaba harcadı.
10
Görevliler, sürüngeni yaklayıp çuvala koymaya karar verdi.
11
Yakalanan piton yaşama alanına bırakıldı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İzleyenleri Dehşete Düşüren Festival: Yüzlerini Şiş ve Kılıçla Delip Geçiyorlar Ateşli Model Kelly Brook, Ödül Gecesinde Sınırları Zorladı! Daha Önce Birlikte Olduklarını Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Medyatik Aşkları Londra Moda Haftası'nda Düzenlenen İç Çamaşırı Defilesi, Ağızları Açık Bıraktı! Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi