Son Dakika Haberleri: Tartışmasız Dünyanın En Tuhaf 5 Ordusu

Tartışmasız Dünyanın En Tuhaf 5 Ordusu

30 gün önce

Ordu ve asker denilince aklınıza gelen güçlü, cesur askerler ve ordu birliklerini unutun. İşte dünyanın en sıra dışı ve inanılmaz 5 ordusu...

1
2
3
4
5
AFRİKA ORDUSU
AFRİKA ORDUSU
Konu Afrika olunca ordu konusunda da alışık olduğumuz kurallarla karşılaşmıyoruz. Mesela ordudaki askerler alışık olduğumuz şekilde yürümek yerine kendi yerli şarkılarını söyleyip dans ederek eğitim yapıyorlar. Kendi yerel dans figürlerini ve kabile danslarını orduyla birleştiren Afrikalı askerler ortaya oldukça sıra dışı görüntüler çıkarmışlar. Bunun dışında tatbikatlarda atış sırasında silahlarını ateşlemeyen Afrikalı askerler kendi ağızlarıyla patlama ve atış sesi yapmaktalar. Bunun sebebi ise orduda yeteri kadar askeri malzemenin olmaması.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ormanda Yaşamayı Seçen Ünlü Youtuber, Paylaştığı Fotoğrafla Şoke Etti Dünya Üzerindeki Garip Hastalıklar, Görenlere Korku Salıyor! Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, Çatıdan Çıplak Model Fırlattığı Evini Kiralığa Çıkarttı Kilolu Olduğu İçin Dışlanan Genç Kadın, Şimdilerde Dergilerin Aranan Yüzü! Ünü Oyuncu, Kameralara İç Çamaşırıyla Yakalandı!