Tasarımları İçin Kamera Karşısına Geçen Megan Fox, Göz Kamaştırdı! - Son Dakika

Tasarımları İçin Kamera Karşısına Geçen Megan Fox, Göz Kamaştırdı!

İç çamaşırı markası Frederick's of Hollywood için iç çamaşırı tasarımları yapan ünlü Hollywood yıldızı Megan Fox, koleksiyonu için kamera karşısına geçti. 32 yaşındaki ünlü model, seksi tasarımları ve duru güzelliğiyle göz kamaştırdı. 3 Çocuk annesi Megan Fox, tanıtımını kendi yaptığı koleksiyona ait seksi pozlarını Instagram hesabından paylaştı.

1
Tasarımlarını yaptığı Frederick's of Hollywood markasının yüzü de olan ünlü oyuncunun 2018 Sonbahar Koleksiyonu kampanyası için verdiği cesur pozlar adeta göz kamaştırdı.
2
Instagram'da 6.1 milyon takipçisi bulunan Fox'un bu fotoğrafları sosyal medyada onlarca beğeni aldı.
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 09.10.2018 14:41

Son Dakika Tasarımları İçin Kamera Karşısına Geçen Megan Fox, Göz Kamaştırdı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor