Taşlı Sopalı Kavga: 2 Ölü 11 Yaralı - Son Dakika

Taşlı Sopalı Kavga: 2 Ölü 11 Yaralı

07.08.2010 19:56

1
Gaziantep'te Kamyonet Sürücünün Bir Kişiyi Çarpmasının Ardından Mahalle Savaş Alanına Döndü. Taş, Sopa ve Silahların Kullanıldığı Kavgada 2 Kişi Öldü, 11 Kişi Yaralandı. Cihangir Gezer (25) İdaresindeki 27 Uc 131 Plakalı Kamyonet, Davulcu Aşiretinden 2 Kişiye Çarptı. Kaza Sonrası Davulcu Aşireti Üyeleri Gezer'e Saldırdı.
2
Gaziantep'te kamyonet sürücünün bir kişiyi çarpmasının ardından mahalle savaş alanına döndü. Taş, sopa ve silahların kullanıldığı kavgada 2 kişi öldü, 11 kişi yaralandı.
3
Cihangir Gezer (25) idaresindeki 27 UC 131 plakalı kamyonet, Davulcu aşiretinden 2 kişiye çarptı. Kaza sonrası Davulcu aşireti üyeleri Gezer'e saldırdı. Gezer'in yakınlarının olay yerine gelmesi üzerine çok sayıda kişi taşlı sopalı kavgaya tutuştu. Çok sayda polis ve çevik kuvvet ekibinin müdahale ettiği olayda, Cihangir Gezer ve Musa Çabuk silahla vurularak öldürüldü. Kavgada 11 kişi yaralandı.
4
Kavga, yaklaşık 3 saatte kontrol altına alınabildi. İki ailenin arasında daha önceden de husumet olduğu öğrenildi. Yaralılar, özel otomobil ve olay yerine çağrılan ambulanslarla, Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi, 25 Aralık Devlet Hastanesi ve Şehitkamil Devlet Hastanesi ile Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
5
Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde ameliyata alınan ve durumu ağır olan Musa Çabuk, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Kavgaya karışanlar, zaman zaman olay yerindeki polis ekiplerine de taşlarla saldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
6
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Taşlı Sopalı Kavga: 2 Ölü 11 Yaralı - Son Dakika


Advertisement