Tatar Ramazan'ın Kadın Oyuncusu Belli Oldu - Son Dakika

Tatar Ramazan'ın Kadın Oyuncusu Belli Oldu

04.04.2013 16:28

1
ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Tatar Ramazan'da başrol oyuncusu Bülent İnal ile aynı sahneyi paylaşacak kadın oyuncu merakla bekleniyordu.
2
Sonunda Tatar Ramazan'ın büyük aşkı Süreyya'yı kimin oynayacağı belli oldu.
3
Bülent İnal başrolü Almanya'da yaşayan genç oyuncu Türkan Yılmaz ile paylaşacak.
4
Türkan Yılmaz rolü için şunları söyledi: ‘Süreyya' beni çok heyecanlandırıyor. Senaryoyu okuyunca çok duygulandım çünkü 'Ramazan' ile 'Süreyya'nın aşkı inanılmaz büyük, çok güçlü ve bir o kadar da acı. Aradan seneler geçiyor ama birbirlerini hâlâ seviyorlar. Hasretle karşılaşacakları günü bekliyorlar. Bu kadar büyük bir projede yer almak benim için büyük şans. En önemlisi de tekrar burada, memleketimde olmak."
5
Öte yandan diziden ilk kareler de yayınlandı. Özellikle cezaevindeki işkence sahneleri ilerleyen günlerde hayli konuşulacak gibi.
6
7

Son Dakika Tatar Ramazan'ın Kadın Oyuncusu Belli Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement