Son Dakika Haberleri: Tatil Keyfinize Keyif Katacak 5 Kitap!

Tatil Keyfinize Keyif Katacak 5 Kitap!

7 yıl önce

Bu yaz tatilde keyifle okuyacağınız kitapları sizler için seçtik.

1
Sen Değiş Dünya Değişsin (Steve Chandler)

“Hayat bir çocuk için ne büyük bir keyiftir. Hiç, etrafta dolaşıp yeni şeyler keşfeden bir çocuğu izlediniz mi? Onları seyrederken işte biz de böyle bir hayata özlem duyarız. Peki, büyüdükçe bize neler oluyor? O "keyfi" neden ve nasıl yitiriyoruz?” diyor Steve Chandler. Özellikle Kişisel Gelişim kitaplarını sevenlerin elinden düşürmeyeceği bir kitap!

2
Mucizeler Dükkanına Dönüş (Debbie Macomber)

“Aşkın ve arkadaşlıkların filizlenerek çoğaldığı, zamanla sımsıcak ilişkilere dönüştüğü bir sokak hayal edin. Debbie Macomber, Mucizeler Dükkânına Dönüş adlı romanıyla iyi-kötü her yaşanmışlığın bir tecrübe olarak bizlere geri döndüğünü bir kez daha kanıtlıyor” diye anlatılıyor kitap.

"Macomberın son kitabı Mucizeler Dükkânına Dönüş, hayatınıza enfes bir lezzet katıyor."

Publishers Weekly

Siz, tatilinizde böyle bir lezzete hayır diyebilir misiniz?

3
Küçük Aptalın Büyük Dünyası (Pucca Günlük 1. Kitap)


“Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı.” diyor PuCCa.

Dizüstü Edebiyat sevenler için; aşk ilişkilerinin mizahi bir dille harmanlandığı bu kitaptan keyif alacağınızı temin edebiliriz!

4
Grinin Elli Tonu (E. L. James)

Grinin Elli Tonu, yayınlandığı tarihten itibaren özellikle kadınlar tarafından büyük beğeni topladı ve sosyal medyada da en fazla tavsiye edilen kitaplar arasında yer aldı. Elden bırakmayı zorlaştıran sürükleyici ve ateşli hikayesi adeta bağımlılık yaratıyor.

“Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı... Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.”

5
Keşke Ben Uyurken Gitseydin (French Oje)

Yine Dizüstü Edebiyat severlerinin ilgisini cezbedecek bir kitap! İşte, tam havuz kenarında ve plajda okumalık French Oje. Onun dünyasına girmeye hazır mısınız? (Kaynak: Womenist.net)Haber Yayın Tarihi: 12.07.2013 02:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!