Dünyanın en çekici kadını seçilmişti, üstsüz pozunu paylaştı! - Son Dakika

Dünyanın en çekici kadını seçilmişti, üstsüz pozunu paylaştı!

6 ay önce

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en çekici 100 kadını arasına girmeyi başaran ünlü oyuncu Millie Mackintosh, kocasıyla çıktığı Endonezya tatilinden üstsüz pozunu paylaştı.

1
30 yaşındaki İngiliz yazar ve oyuncu Millie Mackintosh, 'Made in Chelsea' programıyla ünlenen eşi Hugo Taylor ile tatile çıktı.
2
Endonezya'nın Nihi Sumba adasında, denizin keyfini çıkaran Mackintosh, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı.

3
4
Sosyal medyada sık sık lüks tatiline dair paylaşımlar yapan Mackintosh, bazı seyahatleri reklam amaçlı yaptığını söylüyor.
5
Birleşik Krallık doğumlu oyuncunun fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.
6
7
Mackintosh, 2014 yılında FHM dergisinin düzenlediği bir ankete göre, dünyanın en çekici 100 kadını arasına girmeyi başarmıştı.

8
Geçen sene Hugo Taylor ile görkemli bir şekilde dünyaevine giren oyuncu, İspanya'da yaptığı bir haftalık tatil için kaldığı otele gecelik bin iki yüz doksan euro (yaklaşık 8 bin TL) vermişti.

9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2019 03:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tüm dünyayı yasa boğan efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın ölümüyle ilgili şok gerçek! Helikopter kazası nasıl gerçekleşti? Elazığ için düzenlenen yardım gecesine rekor bağışla damga vuran isimler Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti!

Son Dakika Haberleri