Tatilimizi Rezil Eden 13 Şey! - Son Dakika

Tatilimizi Rezil Eden 13 Şey!

13.08.2011 08:44

1
Bir sene boyunca durmadan çalışıp yoruldunuz. Tabi bunun sonunda güzel bir tatil herkesin hakkı. Yılınızın sadece küçük bir kısmını oluşturan bu tatil maceranız için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. İşte tatilinizi rezil edebilecek durumlar...

2
Hava koşulları; Havanın sağı solu belli olmaz... Siz güneşli zannederken, hem de yaz ortasında, bir anda yağmur başlar ve günlerce devam edebilir.
3
Tatiliniz de zehir olur! Meteoroloji bazen pek tutturamasa da, en az 5 günlük raporları inceleyip tatile çıkmakta fayda var.

4
Uçakta ayakkabı çıkarma töreni; Bir de uçakta veya otobüste ayakkabılarını çıkaranlar var ki, onlara hiç değinmemek en güzeli!

5
Yolculuk sırasında sohbet etmek isteyenler;

Bunu seven de vardır muhakkak ama çoğunluğun bu durumdan hiç hoşlanmadığı ve sorulan soruları kısa cevaplarla geçiştirdiği biliniyor.

6
Rötar yapan uçak; Uçağın rötar yapması kadar insanı seyahatten soğutan başka bir şey var mıdır? O an geri dönesiniz gelir ama artık çok geçtir! Saatleriniz havaalanında geçebilir.
7
Aldatan otel fotoğrafları; İnternetten araştırırken adeta cennetten bir parça gibi görünen oteller, gittiğinizde yepyeni bir kabusun kapılarını açabilir.
8
Değişken fiyatlar; Otelin içinde alacağınız herhangi bir şeyin fiyatı, dışarıdan alacağınızdan çok daha yüksek olur. Kahrolmadan durumu kabullenseniz iyi olur!

9
Şezlong kapmaca; Sahilde iyi bir yer bulmak için kahvaltıya giderken havlumuzu şezlonga sermek adettendir.
10
En korkuncuysa, dönüşte havlunuzun yere atıldığını ve yerinizin kapıldığını görmektir. Sakin olmaya çalışın!
11
Uykucu partner; İşte en fenalarından biri! Siz yeni bir şehri gezmek ve keşfetmek isterken, o saatlerce uyumak ister. Neden tatile sizinle gelmiştir o zaman? Bilinmez!
12
Kötü tuvaletler; Buna diyecek bir şeyimiz yok artık! İnsanlık dışı... İnsanı canından bezdirir.

13
Sürekli Türklerle karşılaşmak; Yurtdışına çıkmışsınız... Yeni yerler, yeni insanlar, yeni kültürler tanıyacaksınız. Bir bakıyorsunuz ki, karşınıza sürekli bir Türk çıkıyor ya da sağdan soldan Türkçe konuşmalar duyuluyor. E neden dünyanın bir ucuna geldik o zaman?
14
Ekstra harcamalar; Siz tatili uçak, otel ve yemek parasından ibaret sanın! Alışverişleriniz, taksiler, ekstra yemekler, içecekler... daha sayalım mı?
15
Turist avcısı restoranlar;

Hem yemekleri kötü olur hem fiyatları fahiş! Rezillik diz boyudur yani. Siz siz olun, turistik dokudan her zaman uzak durun..

16
Çocuklar; Etrafınızda çocuk olmadan tatil yapmanız mümkün değil. Çocuklar her yerde ve çığlıkları giderek yükseliyor. İmdat!

Son Dakika Tatilimizi Rezil Eden 13 Şey! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement