Tatilleri Kabusa Döndü - Son Dakika

Tatilleri Kabusa Döndü

1
Silivri'de, ailesiyle birlikte tatile gitmek için yola çıkan bankacı Mustafa Çamlar'ın kullandığı otomobil, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda alev aldı.
2
Emniyet kemerlerini çözüp otomobilden son anda çıkmayı başaran Mustafa Çamlar, eşi Didem, 1.5 yaşındaki kızları Duru, kayınpederi Ahmet Gültiken ve Nesrin Gültiken alev alan otomobilerini korku dolu bakışlarla izledi.
3
İtfaiye ekipleri yanan otomobili köpük sıkarak söndürdü.
4
Emniyet kemerini son anda çıkardığını söyleyen Didem Çamlar, "Çarpışma anında emniyet kemerinin hayat kurtardığı kesin.
5
Yangın sırasında emniyet kemerini çıkarmak çok güç oluyor. Çocuk güvenlik koltuğunda oturan bebeğimizin emniyet kemerini çözüp son anda kurtardık. Ona birşey olsaydı. Yaşamayazdık" dedi.
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 11:37

Son Dakika Tatilleri Kabusa Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor