Tatlı Kaçıklar'ın 'Seksi Şempanzesi'nin son haline bir bakın! Doğal güzelliği ile büyülüyor - Son Dakika

Tatlı Kaçıklar'ın 'Seksi Şempanzesi'nin son haline bir bakın! Doğal güzelliği ile büyülüyor

01.07.2020 16:58

Tatlı Kaçıklar dizisinde oynadığı 'seksi şempanze' karakteriyle bir döneme damga vuran Yıldız Kaplan evlendikten sonra ekranlara ara vermişti. Yıldız Kaplan sosyal medya paylaşımlarıyla ise beğeni toplamaya devam ediyor.

1
Bir de dizinin Afitap'ı vardı ki gösterdiği performansla unutmak mümkün değildi.
2
Uzun yıllardır ekranlardan uzak olan Yıldız Kaplan bir ara albüm de çıkarmıştı.
3
17 yaşında iken anne olan Yıldız Kaplan'ın, kızı Işıl'ın şu anda 3 çocuğu var.

4
49 yaşındaki ünlü oyuncu ilerleyen yaşına rağmen doğal güzelliği ile büyük beğeni topladı.
5
Mehmet Ali Erbil ve Yalçın Menteş ile birlikte yer aldığı Tatlı Kaçıklar dizi ile yıldızı parlayan Yıldız Kaplan şimdilerde torun seviyor.
6
7
8
"Çat çat çat Kel Bezhat"ın sevgilisi "Seksi Şempanze"yi, oyuncu Yıldız Kaplan canlandırıyordu. Dizinin yayınladığı tarih ve sonrası güzelliğiyle akıllara yer etti Yıldız Kaplan.

9
Yıldız Kaplan 2008 yılında evlendi ve 38 yaşında ikinci kez anne oldu. Sonra da Akif isimli oğluna kendisini adadı. Şimdilerde 49 yaşında olan Yıldız Kaplan, ilk evliliğinden olan kızı Işıl Donat'ın 3 çocuğuna anneannelik yaparken, ayrıca oğlu Akif'e de gözü gibi bakıyor.
10
11
12
Makyajsız ve filtresiz fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu özelden yazanlara cevap olarak "Fotoşop sevmiyorum böyle iyi doğal. Bir kaç sene sonra düşünürüm. Genç görünüyor olabilirim. Boyun fıtığım ,bel fıtığım,yüksek tansiyonum mevcuttur ilgililere duyurulur. Sağlıcakla kalın. Bari saçımı tarasaydım." notuyla tebessüm ettirdi.

13
90'ların sonunu yakalayanlar efsane Tatlı Kaçıklar dizisini çok iyi hatırlar. Mehmet Ali Erbil ve Yalçın Menteş'in başrollerini paylaştığı komedi dizisi tam 5 yıl sürmüştü.

14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Tatlı Kaçıklar'ın 'Seksi Şempanzesi'nin son haline bir bakın! Doğal güzelliği ile büyülüyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti