Son Dakika Haberleri: 'Tatlı Kaçıklar'ın Şenpanzesi Mesleği Bıraktı, Ev Hanımı Oldu

'Tatlı Kaçıklar'ın Şenpanzesi Mesleği Bıraktı, Ev Hanımı Oldu

3 yıl önce

Tatlı Kaçıklar' dizisinde 'Ateşli şempanze' karakteriyle ünlenen oyuncu Yıldız Kaplan, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

1
'Afitap' karakteriyle hafızalara kazınan 46 yaşındaki Yıldız Kaplan, oyunculuğun yanı sıra müzik piyasasına da girmiş hatta ilk çıkış parçasıyla Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülünü almıştı. 2008 yılında İşadamı Celal Kopuz ile evlendi. Tekrar albüm çalışmaları yaptı, sahne aldı ama 2014 yılından sonra ekranlardan komple uzaklaştı. Güzel yıldız, uzun bir aradan sonra Nişantaşı'nda görüntülendi.

2
"Uzun zamandır neden ekranlarda yoksunuz?" sorusuna oyuncu, "Oyunculuğu ve şarkıcılığı bıraktım. Bu camia bana gerçekçi gelmediğine inandığım için her şeyden uzak kalmak istedim. Sanat camiası bana yalan geldiği için bıraktım ve uzuk kalmak istedim. Bırakmadan önce hatta albümüm hazırdı ve bir dizi projesi hazırdı ona rağmen bıraktım. Albümü evde sadece ben dinliyorum. Çok güzel bir yuvam var, eşim ve çocuğumla mutlu bir hayatım var" dedi.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 21.04.2017 10:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!