Son Dakika Haberleri: 'Tatlı Kaçıklar'ın Şenpanzesi Mesleği Bıraktı, Ev Hanımı Oldu

'Tatlı Kaçıklar'ın Şenpanzesi Mesleği Bıraktı, Ev Hanımı Oldu

10 ay önce

Tatlı Kaçıklar' dizisinde 'Ateşli şempanze' karakteriyle ünlenen oyuncu Yıldız Kaplan, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

1
'Afitap' karakteriyle hafızalara kazınan 46 yaşındaki Yıldız Kaplan, oyunculuğun yanı sıra müzik piyasasına da girmiş hatta ilk çıkış parçasıyla Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülünü almıştı. 2008 yılında İşadamı Celal Kopuz ile evlendi. Tekrar albüm çalışmaları yaptı, sahne aldı ama 2014 yılından sonra ekranlardan komple uzaklaştı. Güzel yıldız, uzun bir aradan sonra Nişantaşı'nda görüntülendi.
2
"Uzun zamandır neden ekranlarda yoksunuz?" sorusuna oyuncu, "Oyunculuğu ve şarkıcılığı bıraktım. Bu camia bana gerçekçi gelmediğine inandığım için her şeyden uzak kalmak istedim. Sanat camiası bana yalan geldiği için bıraktım ve uzuk kalmak istedim. Bırakmadan önce hatta albümüm hazırdı ve bir dizi projesi hazırdı ona rağmen bıraktım. Albümü evde sadece ben dinliyorum. Çok güzel bir yuvam var, eşim ve çocuğumla mutlu bir hayatım var" dedi.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Diğer Galeriler

Etiket Okumadan Almayın! Korkunç İddia: Yediğiniz Ekmekte Bile Domuz Olabilir -22 Derece Soğukta 6 Saat Bekledi ve Dondu, Sonrasında Olanlar Hayrete Düşürdü! Her Derde Deva Muz Çiçeği! Kanserden Koruyor, Yaşlanmayı Önlüyor Parkta Bulduğu Keseyi Cımbızla Açtı, İçinden Çıkanlar Şoke Etti