Tatlıses'in Son Sahnesi - Son Dakika

Tatlıses'in Son Sahnesi

14.03.2011 08:51

1
İstanbul'da uğradığı silahlı saldırı sonrası başında vurulan ve hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses en son dün Antalya hayranlarıyla buluştu.
2
İbrahim Tatlıses, sevilen türkü ve şarkılarını söylerken sık sık espri de yaptı.
3
Kot pantolon üstüne gömlek, kravat ve ceket ile sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, ilk üç şarkısının ardından ceket ve kravatı çıkartarak geceye devam etti.
4
Ünlü türkücü, son albümünden sevilen şarkıları seslendirdi. "Bu gece sizinle geçmişe yolculuk yapacağız" diyerek eski şarkılarını söyleyen Tatlıses, uzun süre alkışlandı.
5
Hayranları ile sohbet etmekten geri kalmayan Tatlıses, "Bizlerin, biz olduğunu işte böyle gecelerde görüyoruz. Çünkü bizler sizsiniz, sizler biziz. Biz sanatçılar sizler olmadan birer hiçiz" dedi.

Son Dakika Tatlıses'in Son Sahnesi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor