Son Dakika Haberleri: Tavşanları kurtarmak isteyen Instagram fenomeni, neredeyse canından oluyordu!

Tavşanları kurtarmak isteyen Instagram fenomeni, neredeyse canından oluyordu!

2 ay önce

İngiliz Instagram fenomeni Mythical Mia, Katalonya sınırlarında bulunan bir tavşan çiftliğinde yaşayan tavşanları kurtarmak isterken, canından oluyordu. Çiftçilerin hırsızlıkla suçlayıp aracına saldırdığı genç kadın, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

1
İspanyol yetkililerin raporlarına göre, Mia'nın kurtardığı tavşanların çoğu, yeni doğum yapmış anne tavşanlardı.
2
Anne tavşanlar serbest kaldığı için, onlarca yeni doğmuş tavşanın annesiz kaldığını söyleyen yetkililer, 90'dan fazla tavşanın öldüğünü anlattı.

3
Çiftçiler, aktivist fenomen ve arkadaşlarını, hırsızlıkla suçlarken, Mia, telef olmasına sebep olduğu tavşanlarla ilgili konuşmadı.

4
5
'Mythical Mia' adlı Instagram fenomeni, Gurb bölgesinde bulunan bir çiftlikte yaşayan 16 tavşanı kurtardıktan hemen sonra, çiftçilerin saldırısına uğradı.
6
Yaşadığı dehşet anlarını Instagram'dan paylaşan genç fenomen, takipçilerine bazı hayvanları çiftlikten canlı kurtardığını, çiftlikten çıktıktan sonra 1 saat boyunca 5 araç tarafından kovalandıklarını ve önlerinin kesildiğini aktardı.
7
Aracına fırlatılan maddenin camı kırması nedeniyle kanlar içinde kalan Mia, "Pencere yüzüme doğru patladı. Her yerde benim kanım vardı" dedi.

8
Çiftliğe 15 arkadaşıyla birlikte dalan Mia, anne tavşanları kaçırdığı için çiftçilerin saldırısına uğradı.
9
10Haber Yayın Tarihi: 09.09.2019 03:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var