Tayland'da bir göletin kenarına bırakılan yeni doğmuş bebeği, dev kertenkele yedi - Son Dakika

Tayland'da bir göletin kenarına bırakılan yeni doğmuş bebeği, dev kertenkele yedi

14.05.2020 12:31

Tayland'ın güneyinde bulunan Nakhon Si Thammarat şehrinde annesi tarafından bir göletin kenarına bırakılan yeni doğmuş bebeği dev kertenkele yedi.

1
Tayland'da duyanların kanını donduracak bir olay gerçekleşti. Annesi tarafından göletin yanına bırakılan yeni doğmuş talihsiz bebek devm kertenkelelere yem oldu.
2
Bebeğin büyük kısmı zarar görmüş olan cansız bedeni, göle kenarına oynamaya giden çocuklar tarafından bulundu.
3
Çocuklardan 10 yaşındaki Nong Ake, polise önce tuhaf bir koku aldıklarını daha sonra su kenarında bir siyah poşet fark ettiklerini, içine bakınca parçalanmış cansız bir bebek gördüklerini söylediler.
4
Olay yerine gelen polis ve ambulans ekipleri çağrıldı. Yapılan incelemede bebeğin vücudunda bulunan ısırıkların genellik balık yiyerek beslenen dev kertenkeleye ait olduğu tespit edildi.
5
Polis, ayrıca bebeğin canlı olarak mı gölete bırakılıp kertenkele tarafından öldürüldüğü veya ölü olarak göl kenarına bırakıldığını araştırıyor.
6
Bebeğin DNA'sının alındığını ve annenin bulunması için güvenlik kamerası kayıtlarının incelendiğini söyleyen polis, bebeğin ölmeden önce annesi tarafından canlı olarak göl kenarına bıraktığı ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Son Dakika Tayland'da bir göletin kenarına bırakılan yeni doğmuş bebeği, dev kertenkele yedi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement