Tayland'da korkunç manzara! Koronavirüs yüzünden aç kalan maymunlar şehri bastı! - Son Dakika

Tayland'da korkunç manzara! Koronavirüs yüzünden aç kalan maymunlar şehri bastı!

12.03.2020 15:39

Koronavirüsten dolayı Tayland'a gelen turist sayısında azalma oldu. Maymunlar kendilerini besleyen turistler olmayınca aç kalıp şehre indi.

1
Tayland'da turistlerin gözdesi Songkhla'daki tapınak alanında binlerce maymun koronavirüs korkusu yüzünden aç kaldı. Kente ve kentin ünlü tapınak alanına gelip buradaki maymunları besleyen turistlerin azalması, maymunların aç kalmasına neden oldu.
2
Yemek bulmak için şehre inen maymunlar cadde üzerinde bulundukları bir muz için kavga etti.
3
Maymunlar grup halinde şehir içinde gezerken bir maymun yerde bulduğu muzu alıp uzaklaşmaya çalışınca yüzlerce maymun arkasında koştu.
4
Hepsinin tapınaklarında altında yaşadığı maymunların gün boyunca şehir caddelerinde gezerek yiyecek aradıkları belirtildi.

5
Koronavirüsten dolayı ülkeye gelen turist sayısında yüzde 44 azalma oldu.
6
7
8

Son Dakika Tayland'da korkunç manzara! Koronavirüs yüzünden aç kalan maymunlar şehri bastı! - Son Dakika


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement