Taylor Swift'ten Calvin Harris'e Bol Göndermeli Şarkı - Son Dakika

Taylor Swift'ten Calvin Harris'e Bol Göndermeli Şarkı

1
Ünlü şarkıcı Taylor Swift, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni albümünden bir şarkının sözleri, oldukça yankı uyandıracağa benziyor. Zira şarkı sözleri, Swift'in eski sevgilisi ünlü İskoç DJ Calvin Harris'e atıfta bulunuyor.

2
Magazin dünyasının süperstar çifti Taylor Swift ve Calvin Harris geçtiğimiz mayısta olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Beklendiği gibi, Swift'in yeni şarkısında eski sevgilisi hakkında oldukça sert sözler yer alıyor. Dünyanın en çok kazanan DJ'lerinden Harris'le olan ayrılığının üstüne aktör Tom Hiddleston'la birlikte olan ve birkaç ay sonra onunla da ayrılan Swift, Harris için ‘Better Man' adlı şarkıyı kaleme aldı. Şarkıyı LittleTown adında bir country g
3
ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER
ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER
Şarkının sözleri şöyle:

Kıskançlığın yüzünden, şimdi duyabiliyorum

Sanki hep oralardaymışım gibi beni aşağıladın

Aşkımı sanki dolu bir silahmış gibi bir kenara attın

Ama gideceğimi hesaba katmadın

Biliyorum yalnızken daha iyi olacaktım…

Sana en iyisini verdim ama biliyoruz ki bunu söyleyemezsin

Eğer daha iyi bir adam olsaydın aşkımız sürebilirdi

4
Swift'e yakın kaynaklar, ‘Taylor bu şarkıyı Tom için yazmadı, çünkü onların ilişkisi ciddi değildi. Taylor ve Calvin iki seneye yakın birlikteydi, dolayısıyla bu şarkı onun için yazıldı. Muhtemelen şarkıyı duyunca kulakları yanacaktır' dedi.

5
Calvin Harris, ‘robot gibi biriyle başarısız bir ilişki yaşadığını' anlattığı ‘My Way' şarkısını da daha yeni yayınladı.

Haber Yayın Tarihi: 02.11.2016 14:37

Son Dakika Taylor Swift'ten Calvin Harris'e Bol Göndermeli Şarkı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti