Son Dakika Haberleri: Tayvanlı Fenomen Lure Hsu, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor

Tayvanlı Fenomen Lure Hsu, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor

2 yıl önce

Tayvanlı genç kadın Lure Hsu, yaşıyla görenleri şoka uğratıyor. Instagram'ın fenomen yüzü, 43 yaşında olmasına rağmen lise öğrencisine benziyor.

1
İlk bakışta onu genç bir öğrenci sanabilirsiniz fakat kendisi 43 yaşında. Tayvanlı genç kadın Lure Hsu, yaşıyla görenleri şoke ediyor.
2
Görünümünü bol su ve sebze tüketimine bağlayan genç kadın, "yaşı olmayan tanrıça" olarak adlandırılıyor.
3
Hsu, inanılmaz derecede ki genç görünümünden dolayı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında.
4
Güzellik sırlarını paylaşan Tayvanlı kadın "Kadınlar her gün ciltlerini nemlendirmeli, çünkü cildiniz bir kere nemlendiği zaman yaşlanma ve kırışıklıkları dert etmenize gerek kalmayacak" diyor.
5
Ayrıca "Güneşten de kaçınmalısınız çünkü yandığınız zaman cildiniz kurur, çiller ve küçük kırışıklıklar belirmeye başlar diye ekliyor.
6
Kısa sürede yüz binlerce takipçi kazanan genç kadının fotoğrafları sosyal medya platformlarında sıkça paylaşılıyor.
7
Güzelliğini sağlıklı bir hayat yaşamasına bağlayan Lure Hsu, "Görünümümü bol bol su içmeye ve sebze tüketimine borçluyum."
8
"Buna ek olarak her gün besin takviyeleri alıyorum, şeker tüketiminden, ağır soslu ve yağlı yiyeceklerden kaçınıyor ve hafif besinlerle beslenmeye çalışıyorum" dedi.
9
İşte Instagram'da 726 binden fazla takipçisi olan Lure Hsu'nun paylaşımları...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Haber Yayın Tarihi: 29.08.2018 10:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!