Tayvanlı Fenomen Lure Hsu, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor - Son Dakika

Tayvanlı Fenomen Lure Hsu, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor

29.08.2018 10:54

Tayvanlı genç kadın Lure Hsu, yaşıyla görenleri şoka uğratıyor. Instagram'ın fenomen yüzü, 43 yaşında olmasına rağmen lise öğrencisine benziyor.

1
İlk bakışta onu genç bir öğrenci sanabilirsiniz fakat kendisi 43 yaşında. Tayvanlı genç kadın Lure Hsu, yaşıyla görenleri şoke ediyor.
2
Görünümünü bol su ve sebze tüketimine bağlayan genç kadın, "yaşı olmayan tanrıça" olarak adlandırılıyor.
3
Hsu, inanılmaz derecede ki genç görünümünden dolayı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında.
4
Güzellik sırlarını paylaşan Tayvanlı kadın "Kadınlar her gün ciltlerini nemlendirmeli, çünkü cildiniz bir kere nemlendiği zaman yaşlanma ve kırışıklıkları dert etmenize gerek kalmayacak" diyor.
5
Ayrıca "Güneşten de kaçınmalısınız çünkü yandığınız zaman cildiniz kurur, çiller ve küçük kırışıklıklar belirmeye başlar diye ekliyor.
6
Kısa sürede yüz binlerce takipçi kazanan genç kadının fotoğrafları sosyal medya platformlarında sıkça paylaşılıyor.
7
Güzelliğini sağlıklı bir hayat yaşamasına bağlayan Lure Hsu, "Görünümümü bol bol su içmeye ve sebze tüketimine borçluyum."
8
"Buna ek olarak her gün besin takviyeleri alıyorum, şeker tüketiminden, ağır soslu ve yağlı yiyeceklerden kaçınıyor ve hafif besinlerle beslenmeye çalışıyorum" dedi.
9
İşte Instagram'da 726 binden fazla takipçisi olan Lure Hsu'nun paylaşımları...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Tayvanlı Fenomen Lure Hsu, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş