Cesedi uçurumun dibinde çıplak halde bulunmuştu, korkunç gerçek aylar sonra ortaya çıktı! - Son Dakika

Cesedi uçurumun dibinde çıplak halde bulunmuştu, korkunç gerçek aylar sonra ortaya çıktı!

26.10.2019 11:40

Geçtiğimiz mart ayında, Guatemala seyahati sırasında kaybolan ve cesedi ormanda çırılçıplak halde bulunan İngiliz gezgin Catherine Shaw'ın ölümüne dair yeni bir gelişme yaşandı.

1
23 yaşındaki İngiliz gezgin Catherine Shaw, mart ayında, Guatemela ormanlarında gezintiye çıktığı sırada ortadan kaybolmuş, kendisine haftalarca ulaşılamamıştı.
2
Genç kız için, yurt dışında kaybolan yabancı uyruklu kişilerin izini süren Lucie Blackman Trust örgütü devreye girmiş, örgüt, talihsiz kızın cansız bedenine ulaşmıştı.
3
Guatemala medyası, Shaw'ın tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüğü ihtimalinde üzerinde dursa da, gerçek aylar sonra ortaya çıktı.
4
Genç gezginin ölümü sonrası yapılan incelemelerde, Shaw'ın "çoklu yaralanmalardan" dolayı hayatını kaybettiği anlaşıldı. Yargıç, ölümün 'kazara' olduğu sonucuna vardı.
5
Shaw'ın, bulunmadan 4 gün önce ölmüş olduğu açıklandı.
6
Genç kız, sabaha karşı güneşin doğuşunu izlemek için otelden ayrılmış, ormanda çıplak halde yaptığı gezinti sırasında kaybolmuştu.
7
90 metrelik uçurumdan düşerek can veren Shaw'ın ölümü sevenlerini yasa boğmuş, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığı, genç kızın ölümüyle ilgili ''Guatemala'da kaybolduğu rapor edilen Britanyalı kadının ailesine destek veriyoruz ve konu ile ilgili yetkililerle iletişim halindeyiz.'' açıklaması yapmıştı.
8
9

Son Dakika Cesedi uçurumun dibinde çıplak halde bulunmuştu, korkunç gerçek aylar sonra ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • dersimli yodaş: yazık olmuş medya ve takipçileri için artık ölümleri bile göze alıyorlar halbuki teknoloji öyle bir hal aldıki aptal nesiler oluşmaya başladı düşenler kaybolanlar tacizler hep kötü sonlar bunun yüzünden Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement