Tecavüzü Yıllar Sonra Anlattı - Son Dakika

Tecavüzü Yıllar Sonra Anlattı

05.10.2010 20:07

1
Tom Cruise ile birlikte oynadığı Top Gun filmiyle bir dönem büyük bir hayran kitlesinin gönlünde taht kuran Kelly McGillis, geçmişine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Geçen hafta dokuz yıldır gizli tuttuğu, bir müzik şirketi yöneticisi Malanie Leis ile olan lezbiyen ilişkisini resmiyete döken ve dünya evine giren 53 yaşındaki Kelly McGillis, 'sırlarıyla' barışırken, geçmişinde yaşadığı korkunç bir olayı da anlattı.
3
Bu hafta nadir röportajlarından birini veren McGillis, Şubat 1982'de New York'ta lezbiyen ilişki yaşadığı sevgilisiyle birlikte oturdukları evlerine zorla giren iki kişinin tecavüzüne uğradıklarını anlattı.
4
Californialı zengin bir doktorun kızı olan McGillis o zamanlar tiyatro öğrencisiydi. İki saldırgan, dairelerine zorla girdikleri iki kadını bağladı. Öldürene kadar dövmekle tehdit etti ve daha sonra tecavüz etti.
5
Saldırganlardan biri 15 yaşındaki Leroy Johnson'dı, ıslahevinden kaçmıştı. McGillis 24 yaşındayken, Johnson'ı polisteki fotoğraflardan teşhis etti. Johnson üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.
6
Diğer saldırganın kimliği açıklanmadı.McGillis bu olayın ardından alkol sorunu yaşadığını anlatıyor.
7
Yemediğini, uyumadığını ve sürekli içtiğini, eşcinsel olduğu için Tanrı'nın kendisini cezalandırdığını düşündüğünü ve yıllarca cinsel kimliğini gizlediğini anlatan McGillis artık sırlarıyla ve geçmişiyle yüzleşip yeni bir hayata başlamış gibi görünüyor
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR
500

Son Dakika Tecavüzü Yıllar Sonra Anlattı - Son Dakika


Advertisement