Tehlikeli sularda ölümle dans! Timsahla oynayan 4 çocuk yürekleri ağızlara getirdi - Son Dakika

Tehlikeli sularda ölümle dans! Timsahla oynayan 4 çocuk yürekleri ağızlara getirdi

Malezya'da bir adam, 4 çocuğunu nehirde dev timsahla yalnız bırakıp çocukların timsahla ölümüne oyununu sosyal medyada paylaştı. Çocukların timsahı kedi sever gibi sevmesi izleyenleri dehşete düşürdü.

1
Kendisini vahşi hayvanlardan korumak ve ve güvende tutmak insanın doğasında vardır. Ancak bazı insanlar ölümü göze alıp yırtıcı hayvanlara yaklaşabilme cesaretini gösterirler. Bu haberin kahramanları ise 4 küçük çocuk ve dev bir timsah. Dehşete düşüren görüntü Malezya'dan.
2
Malezya'da 4 çocuk nehirde yüzerken dev bir timsahla karşılaşıyor. Ancak çocuklar timsahtan korkmak yerine onunla oynamaya başlıyor.

3
Timsahla ölümüne oyun oynayan çocukları videoya alan ise babaları.
4
Hayvana korkusuz bir şekilde dokunan çocuklar bir süre sonra timsahın üzerine de çıkıyor.

5
İşi daha da ilginç kılan şey ise timsahın bu sırada çocuklara herhangi saldırgan bir davranışta bulunmaması.
6
Çocuklarını olası ölümle sonuçlanabilecek bir tehlikeye atan baba ise çektiği videoyu bir de üstüne sosyal medyada paylaşıyor. Görüntüle karşısında dehşete düşen sosyal medya kullanıcıları ise paylaşılan görüntülere ve evlatlarını ölümün kucağına atan babaya tepki gösterdiler.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı