Son Dakika Haberleri: Tek Bedende Yaşıyorlar! Yapışık İkizler Dünyayı Şaşırttı

Tek Bedende Yaşıyorlar! Yapışık İkizler Dünyayı Şaşırttı

3 yıl önce

Yaşamlarını reality showda anlatan ikizleri görenler hayrete düşüyor.

1
1990 doğum Abigail Hensel ve Brittany Hensel, dışarıdan bakılınca sadece iki kafası olan bir vücut gibi görünse de; pek çok iç organları da ikişer tane.

2
İkizlerin kafaları ayrı olmasına rağmen vücutları tektir. Dış görünüm itibarıyla simetrik tek bir vücuda sahip görünen ikizlerin göğüs kafesleri tek ve gövdeleri tek bir pelvise bağlıdır.

3

Bir tanesi sağ kolu kontrol ederken diğeri sol kolu idare ediyor ve rağmen araba kullanıyorlar. Ayrıca sınıf öğretmenliği mezunu olan ikizlerin uyumu şaşılacak gibi.

4
Abigail ve Brittany Hensel, Carver County, Minnesota'da, bir hemşire olan Patty ve bir marangoz ve bahçıvan olan Mike Hensel çiftinin kızları olarak doğdular. İkizlerin Dakota isminde bir erkek kardeşleri ve Morgan isminde bir de kız kardeşleri vardır.

5
İkizlerin doğumundan sonra doktorların ayırma işleminin ciddi ölüm riski taşıdığını söylemeleri üzerine, ebeveynleri ayırma seçeneğini reddettiler.

6
Kızların büyümeye başlaması ile yürüme ve diğer meziyetleri yapabildiğini gören ebeveynleri daha sonra ayrılmamaları yönünde verdikleri kararı desteklediler.

7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 21.08.2017 11:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!