Tek Diziyle Hayatı Değişen Ünlü İsimler - Son Dakika

Tek Diziyle Hayatı Değişen Ünlü İsimler

28.07.2017 09:51

Yeni isimler; yeni yetenekler her geçen gün artıyor. Kimilerinin yıllarca yakalayamadığı şöhreti bir anda onlar yakalıyor. İşte tek bir dizi ile hayatları değişen ünlüler...

1
TUBA BÜYÜKÜSTÜN
TUBA BÜYÜKÜSTÜN
TV'deki ilk önemli çıkışını Çağan Irmak'ın yönettiği 'Çemberimde Gül Oya' dizisiyle yaptı.

2
SERENAY SARIKAYA
SERENAY SARIKAYA
1991 Ankara doğumlu güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında ödül aldıktan sonra, televizyon ve sinema dünyasına da giriş yaptı. O yıl, başrollerini Evrim Akın ve Onur Ünsal'ın paylaştığı 'Şaşkın' isimli bir sinema filminde, küçük bir kız olan Itır karakterini canlandırdı. Güzel oyuncunun dünden bugüne değişimine baktığımızda, aradan geçen yıllar içinde bir hayli büyüdüğünü görüyoruz.

3
Araya 'Plajda' isimli bir sinema filmi girdi ve sonra; 'Peri Masalı' isimli çocuk dizisinde rol aldı. Güzel oyuncu ilk çıkışını 'Adanalı' dizisinde yaptı.

4
Daha sonra Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, Asi, 20 Dakika, Kara Para Aşk, Cesur ve Güzel dizileri geldi.

5
Şimdilerde 'Fi' dizisindeki karakteri ve geliştirdiği oyunculuğuyla mest ediyor.

6
NURGÜL YEŞİLÇAY
NURGÜL YEŞİLÇAY
Nurgül Yeşilçay ekran yıldızları içinde en çok dikkat çeken isimlerden biri. İkinci Bahar dizisi onun kariyerinin başlangıcı oldu.

7
Sonrasında; Melekler Adası, Asmalı Konak, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok ünlü dizide rol aldı. En son 'Paramparça' dizisinde oynadı.

8
KIVANÇ TATLITUĞ
KIVANÇ TATLITUĞ
2002 yılında katıldığı Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarını kazandı. Profesyonel anlamda Beşiktaş takımında basketbol oynadı ancak geçirdiği bir sakatlık sonucu mankenliğe yöneldi.

9
Mankenlikten oyunculuğa kaydı ve ilk projesi 'Gümüş'te canlandırdığı Mehmet karakteri ile bir anda milyonların gönlüne taht kurdu.

10
Ardından 'Menekşe ve Halil' ile şöhretini pekiştirdi. Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney dizileriyle oyunculuktaki başarısına başarı ekledi.

11
HAZAL KAYA
HAZAL KAYA
Ekranların en genç oyuncularından biri Hazal Kaya. 1990 doğumlu yıldız, ilk olarak 'Genco' dizisi ile şöhret kapısını araladı.

12
Performansı ile göz dolduran Hazal Kaya, başarısı ile izleyenlerden tam not aldı.

13
FAHRİYE EVCEN
FAHRİYE EVCEN

1986 doğumlu Fahriye Evcen de tek dizi ile şöhreti yakalayanlardan

14
Yaprak Dökümü adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçti, kendisinin bile beklemediği bir üne kavuştu.

15
DENİZ ÇAKIR
DENİZ ÇAKIR

Güzel oyuncu Deniz Çakır da televizyon izleyicisinin aşina olduğu isimlerden biri. Daha önce Kadın isterse dizisiyle izleyici karşısına çıkan Deniz Çakır, performansı ile kısa sürede aranılan isimlerden oldu.

16
Dizide kötü gelin Ferhundeyi canlandıran Çakır'ın her geçen gün biraz daha genişleyen bir hayran kitlesi var.

17
KENAN ÇOBAN
KENAN ÇOBAN
Polat Alemdar rolüyle büyük ses getiren Necati Şaşmaz'ın kuzeni olan Kenan Çoban lise mezunu. Bir süre spor işletmeciliği yapan Çoban'ın 'Kurtlar Vadisi'nde bir çöpçü rolüyle başlayan macerası daha sonra büyüdü ve gelişti.

18
Polat Alemdar'ın adamlarından biri olan Abdülhey karakteriyle yıldızı parlayan Çoban, seyircinin en sevdiği isimlerden...

19
BERRAK TÜZÜNATAÇ
BERRAK TÜZÜNATAÇ

Magazin basını önceleri onunla sadece 'güzel ve sosyetik bir genç kadın' olduğu için ilgileniyordu

20
Ama daha sonra rol aldığı, Organize İşler ve Beyza'nın Kadınları gibi sinema filmlerinde bu alanda da yeteneği olduğunu kanıtladı. Berrak Tüzünataç en büyük çıkışını Elveda Rumeli isimli dizi ile yaptı...

21
ASLI ENVER
ASLI ENVER

1984 doğumlu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olan Enver Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümü'nde okudu.

22
Çeşitli reklam filmlerinde ve 'Hayat Bilgisi' adlı dizide oynadı.

23
Büyük çıkışını 'Kavak Yelleri' ile gerçekleştirdi.

24
BEREN SAAT
BEREN SAAT
25
BEREN SAAT
BEREN SAAT
Bir TV yarışmasında derece kazanarak kamera karşısına geçti. 'Aşka Sürgün' onu milyonlarla tanıştıran ilk dizi oldu.Beren Saat, sonrasında rol aldığı Hatırla Sevgili adlı dizi ile bu camiada kalıcı olduğunu ispatladı.

26
Aşk-ı Memnu dizisince canlandırdığı Bihter Ziyagil karakteri Beren Saat'i bambaşka bir noktaya taşıdı.

27
Deniz Çakır asıl çıkışını Yaprak Dökümü ile yaptı.

Son Dakika Tek Diziyle Hayatı Değişen Ünlü İsimler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı