Tek insan iki hayat! Muhafazakarlığıyla tanınıyordu, cinsel ilişki partileri düzenlediği ortaya çıktı - Son Dakika

Tek insan iki hayat! Muhafazakarlığıyla tanınıyordu, cinsel ilişki partileri düzenlediği ortaya çıktı

08.10.2019 14:48

ABD'de, muhafazakar yaşam tarzıyla dikkat çeken 33 yaşındaki Avraham Adler'ın, metresleriyle katıldığı cinsel ilişki partilerini, mahkeme ortaya çıkardı.

1
ABD'nin New Jersey eyaletinde yaşayan 33 yaşındaki Avraham Adler, muhafazakar yaşam tarzıyla tanınan bir Yahudi genci...

2
Aynı zamanda 3 çocuk babası olan Adler, karnında dördüncü çocuğunu taşıyan eşi Shana Adler ile küçük bir evde mütevazi bir hayat yaşıyordu.

3
Ancak bir anda her şey tepetaklak oldu. Hamile eş Shana Adler, eve gelen bir mahkeme kağıdıyla, eşinin ikili hayat yaşadığını öğrendi.
4
Mahkeme kağıdına göre, Avraham Adler'ın Nicole ve Alexa isimli iki metresi vardı. Üstelik Avraham, metresleri ile birlikte New York'ta kiraladığı bir dairede cinsel ilişki partileri düzenliyordu. Bu kağıtta, partilerde çok ses yaptığı gerekçesiyle, Avraham'a dava açan komşuları yüzünden gelmişti.
5
Öğrendikleri karşısında dünyası başına yıkılan Shana Adler, New York Post'a yaptığı açıklamada, kocasından bir an önce boşanmak istediğini söyledi.
6
Cinsel ilişki partileri düzenlediği evin önünde görüntülenen Avraham, suçlamaları reddetse de, günlük hayatında giydiği dini kıyafetlerinin üzerinde olmadığı, kot pantolon-tişört ikilisiyle gezmesi dikkat çekti.

7

Son Dakika Tek insan iki hayat! Muhafazakarlığıyla tanınıyordu, cinsel ilişki partileri düzenlediği ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum