Son Dakika Haberleri: Tek insan iki hayat! Muhafazakarlığıyla tanınıyordu, cinsel ilişki partileri düzenlediği ortaya çıktı

Tek insan iki hayat! Muhafazakarlığıyla tanınıyordu, cinsel ilişki partileri düzenlediği ortaya çıktı

6 gün önce

ABD'de, muhafazakar yaşam tarzıyla dikkat çeken 33 yaşındaki Avraham Adler'ın, metresleriyle katıldığı cinsel ilişki partilerini, mahkeme ortaya çıkardı.

1
ABD'nin New Jersey eyaletinde yaşayan 33 yaşındaki Avraham Adler, muhafazakar yaşam tarzıyla tanınan bir Yahudi genci...

2
Aynı zamanda 3 çocuk babası olan Adler, karnında dördüncü çocuğunu taşıyan eşi Shana Adler ile küçük bir evde mütevazi bir hayat yaşıyordu.

3
Ancak bir anda her şey tepetaklak oldu. Hamile eş Shana Adler, eve gelen bir mahkeme kağıdıyla, eşinin ikili hayat yaşadığını öğrendi.
4
Mahkeme kağıdına göre, Avraham Adler'ın Nicole ve Alexa isimli iki metresi vardı. Üstelik Avraham, metresleri ile birlikte New York'ta kiraladığı bir dairede cinsel ilişki partileri düzenliyordu. Bu kağıtta, partilerde çok ses yaptığı gerekçesiyle, Avraham'a dava açan komşuları yüzünden gelmişti.
5
Öğrendikleri karşısında dünyası başına yıkılan Shana Adler, New York Post'a yaptığı açıklamada, kocasından bir an önce boşanmak istediğini söyledi.
6
Cinsel ilişki partileri düzenlediği evin önünde görüntülenen Avraham, suçlamaları reddetse de, günlük hayatında giydiği dini kıyafetlerinin üzerinde olmadığı, kot pantolon-tişört ikilisiyle gezmesi dikkat çekti.

7Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 02:48 

YORUMLAR (4)


Diğer Galeriler

Kayseri'de korkutan görüntü! Baraj suları çekilince ortaya çıktı Ölen babasını yanında hissetmek için yaptığı şey 'yok artık' dedirtti! Kız arkadaşından ayrılan Miley Cyrus, yeni sevgilisiyle yatak pozu verdi! 30 yaşındaki kadın hayaliyle pes dedirtti! Uçakla evlenip hangarda yaşamak istiyor Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor!