Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü - Son Dakika

Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü

11.05.2021 14:25

İngiltere'de felç geçiren yaşlı kadın tedavi gördüğü hastanede bir görevlinin tecavüzüne uğradı. Talihsiz kadının tacizden dolayı cinsel organının yırtılması sonucu aşırı kan kaybından öldüğü tespit edildi.

1
İngiltere'de 75 yaşındaki felçli kadın Valerie Kneale , Blackpool Victoria hastanesine kaldırıldı. Hastanede durumu birden ağırlaşan yaşlı kadın hayatını kaybetti. Ancak talihsiz kadının ölümü şüpheli olarak kayıtlara geçti.
2
Yapılan otopside Valerie'nin hastaneye kaldırıldığı rahatsızlıklarından dolayı hayatını kaybetmediği ortaya çıktı. Polis bunun üzerine soruşturma başlattı.
3
Şu anda görevi ne olduğu belirtilmeyen bir hastane personelinin Valerie'yi taciz ettikten sonra öldürdüğü şüphesi ile gözaltına alındı.

4
İlk patojolik bulgulara göre, Valerie'nin cinsel organında tecavüzden dolayı yırtılma meydana geldi ve yaşlı kadın yırtılma sonrası aşırı kan kaybından dolayı hayatını kaybetti.
5
Olay ile ilgili tutuklanan kişi kefalet ile serbest bırakıldı.
6

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü - Son Dakika


Advertisement