Tek kelimeyle rezalet! Röportaj için swinger partisine giden radyo spikeri canlı yayında ilişkiye girdi - Son Dakika

Tek kelimeyle rezalet! Röportaj için swinger partisine giden radyo spikeri canlı yayında ilişkiye girdi

01.06.2021 11:52

Danimarka'da radyo sunucusu Louise Fischer, Kovid-19 kısıtlamalarından sonra tekrar açılan bir swinger (eş değiştirme) kulübüne gidip oradaki insanlarla röportaj yaptı. Röportaj sırasında bir adamın kendisini ilişkiye zorlamasından sonra Fisher, röportaja cinsel ilişki sırasında devam edince radyo dinleyicileri hem sunucunun hem de mekanda cinsel ilişkiye giren diğer insanların çıkardığı sesleri duymak zorunda kaldı.

1
Danimarka'da yaşanan rezalet ülkede şok etkisi yarattı. Bir radyo sunucusu "Meslek gereği" diyerek eş değiştirme kulübünde röportaj yaptığı kişilerle canlı yayında birlikte oldu.
2
Louise Fischer, canlı yayında odaya ilk girdiğinde odada büyük bir yatağın olduğunu ve insanların burada cinsel ilişkiye girdiklerini, o sırada odada olan bazı kişilerin kendisine cinsel ilişki teklif ettiklerini aktardı.
3
Fisher, mesleği gereği insanların röportaja ikna etmek olduğunu, odada da bulunan bazı kişilerin kendisi ile röportaj yapmak istemediklerini, bunu insanları röportaja ikna etmek için cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettiğini söyledi.
4
Louise, bir yandan adamla ilişkiye girerken diğer yandan kendisi ile röportaja devam ettiğini, bunun profesyonelliğinin gereksinimi olduğu için yaptığını söyledi.
5
Louise'in çalıştığı radyo kanalı da Louise ve diğer katılımcıların cinsel ilişkiye girerken çıkardıkları seslerin kaydını sosyal medya hesaplarından paylaştı.
6
Sosyal medyada yayınlanan kayda çoğu kişi, Louise'in gazetecilik mesleğini yerine getirmek için ilişkiye girmesinin büyük bir cesaret olarak tanımladı.
7
8
9

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Tek kelimeyle rezalet! Röportaj için swinger partisine giden radyo spikeri canlı yayında ilişkiye girdi - Son Dakika


Advertisement