Son Dakika Haberleri: Tek Kolunu Kaybeden Lauren, Tinder'daki Açıklamasıyla Fenomen Oldu

Tek Kolunu Kaybeden Lauren, Tinder'daki Açıklamasıyla Fenomen Oldu

8 ay önce

Tek kolunu kaybeden Lauren isimli genç kızın kendisiyle dalga geçme cesareti bütün internet aleminin kalbini kazandı.

1
ABD'nin California eyaletindeki San Diego'da yaşayan 21 yaşındaki Lauren, geçen sene geçirdiği motosiklet kazasında tek kolunu kaybetti.
2
Geçirdiği trafik kazasında şans eseri hayatta kalan Lauren, yaşadığı travmatik deneyim ile baş edebilmek için kendine özgü yöntemler geliştirdi.
3
İyileşme sürecinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya karar veren Lauren, tek koluyla ilgili yaptığı şakaları kişisel Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmaya başladı.
4
Kısa zamanda takipçi sayısını 43 bin 500'ün üzerine çıkaran genç kadın, her gün yaptığı eğlenceli paylaşımlarla takipçilerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor.
5
Lauren'in Tinder profilinin internet gündeminde hızla yayılmasının ardından genç kadının popülerliği bir hayli arttı.
6
Lauren, tıpkı Twitter hesabından paylaştığı yazılardaki muziplikler gibi Tinder profilini görüntüleyenleri de güldürmeyi başardı.


7
İnternet kullanıcıları tarafından 'tüm zamanların en eğlenceli Tinder profili' ilan edilen Lauren'in profiline ait bir ekran görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı.
8
Lauren güzelliği ve ögüveni sayesinde internette dikkat çekti.
9
Tinder hesabında yüzüne 10 üzerinden 10, kişiliğine 10 üzerinden 20 ve kol sayısına 2 üzerinden 1 yazan Lauren'ın profili sosyal medyayı salladı.
10
Lauren ayrıca mesleğini yazması gereken bölüme, 'kol satıcısı' yazarak kendisiyle ne kadar barışık olduğunu bir kez daha gösterdi.
11Diğer Galeriler

Mina Başaran'ın Mutluluk Hayalleri Yarım Kaldı! İşte Düğün Davetiyesi Avrupa'nın En Sıra Dışı Festivali: ST. PATRICK'S DAY Manken Gibi Araba Tamircisi: Malorie Woods İşte İstanbul`un Bilinmeyen Fotoğrafları