Tek yürek olup hep bir ağızdan aynı şeyi söylediler! İşte ünlülerin 15 Temmuz paylaşımları - Son Dakika

Tek yürek olup hep bir ağızdan aynı şeyi söylediler! İşte ünlülerin 15 Temmuz paylaşımları

15.07.2020 15:02

15 Temmuz hain darbe girişiminin dördüncü yıl dönümünde ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundular. Ünlü isimler "O karanlık geceyi aydınlatan herkese minnettarız" notuyla 15 Temmuz şehit ve gazilerine olan vefalarını gösterdiler. İşte ünlü isimlerin 15 Temmuz paylaşımları.

1
15 Temmuz hain darbe girişimi üzerinden dört yıl geçti. Türkiye, şehitlerini unutmadı. Ünlüler de sosyal medya hesaplarından mesajlar yayınlayarak darbe girişimini bir kez daha kınadılar. İşte ünlü isimlerin 15 Temmuz paylaşımları.

2
Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı
"15 Temmuz'da canını ortaya koyarak bayrağımıza, vatanımıza ve devletimize sahip çıkan şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Sizi hiçbir zaman unutmayacağız."

3
Demet Akalın
Demet Akalın
"O gece ezanlar susmasın diye, kendi selalarına koşarak giden kahramanları asla unutmayacağız. Vatana, millete, bayrağa, ezana, adanmışların, aldanmışlara galip geldiği o geceyi asla unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız..."

4
İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses
"Bizim milletimiz yıllarca yeni şehitlerle, yeni gazilerle yüreğini hep sıcak ve canlı tutmuştur, bundan sonra da öyle olacaktır. Yeni nesillerin 15 Temmuz şehitlerini hatırlamaları, yad etmeleri için bu tarihi Demokrasi ve Milli Birlik Günü adıyla resmi bayram olarak ilan edildi.Her anımızda, ama özellikle de 15 Temmuz'da şehitlerimizi, gazilerimizi, meydanları, sokakları dolduran kahramanlarımızı hep kalbimizde yaşatacağız. Biz bugün nasıl ecdadı rahmetle ve minnetle yâd ediyorsak, inşallah sonraki nesiller de 15 Temmuz kahramanlarını aynı şekilde anacaklar, hatırlayacaklardır. 15 Temmuz gecesi Türkiye'yi karanlığa gömmek istediler, ama başaramadılar. Allah kurdukları tuzakları başlarına geçirdi. Bir üstadımız ne diyor biliyor musunuz: "Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır." O karanlık geceye teslim olmadıkları için milletimin her bir ferdine minnettarız. O karanlık geceyi aydınlatan herkese minnettarız."
5
6
Mustafa Ceceli
Mustafa Ceceli
"Ömer Halisdemir ve 250 vatandaşımızı hain darbe teşebbüsünde şehit verdik. Özgürlüğümüze kalkan kahpe elleri sonsuza kadar kıran, meydanlarda direnen halkımıza ve 2196 gazimize minnetarız."
7
Burcu Esmersoy
Burcu Esmersoy
"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitlerimize ve ulusumuza saygıyla... Biz birlikte çok güzeliz."
8
Alişan
Alişan
"Şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Hainlere ve darbecilere bu millet hiçbir zaman geçit vermeyecek Allah'ın izniyle..."

Son Dakika Tek yürek olup hep bir ağızdan aynı şeyi söylediler! İşte ünlülerin 15 Temmuz paylaşımları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement