Tekirdağ'da ilk kez görüldü! Devasa fareyi andırıyor - Son Dakika

Tekirdağ'da ilk kez görüldü! Devasa fareyi andırıyor

12.10.2019 10:30

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde gece yarısı görülen su maymunu korku ve şaşkınlıkla karşılandı.

1
Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki Camiatik Mahallesi kamyon garajı civarında gece yarısı işten çıkan bir vatandaş, yolda yürüdüğü sırada devasa bir fareye benzeyen su maymununa rastladı.
2
İlk kez görüldüğü ifade edilen su maymunu, hem korkuttu hem de hayrete düşürdü. Yolda bir köpeğin de havladığı görüldü.
3
O anları telefon kamerasıyla kaydeden ve şaşkınlığını gizleyemeyen vatandaş, "Bu nasıl bir şey yahu" demesi üzerine başka bir kişinin de, "Ben biliyorum onun ne olduğu sıkıntı yok" diyerek merak etmemesini gerektiğini söyledi.

4
Dev bir fareyi andıran su maymunu görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor. Su maymununun bitkiyle beslendiği ve kemirgenlerin en büyüğü olarak biliniyor.
5
Eskiden su maymunları Avrupa'da çiftliklerde kürkleri için yetiştiriliyordu. Şimdi bu kürklere rağbet kalmadı. Bu çiftliklerden bırakılan veya kaçan hayvanlar nehir kenarlarında üremeye başladı. Bu hayvanların erginleri 14 kiloya kadar ulaşabiliyor. Fareye benzediklerinden zaman zaman öldürülüyorlar. Aslında bu hayvanlar saldırgan değil, aksine oldukça uysal..

Son Dakika Tekirdağ'da ilk kez görüldü! Devasa fareyi andırıyor - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum