Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da ilk kez görüldü! Devasa fareyi andırıyor

Tekirdağ'da ilk kez görüldü! Devasa fareyi andırıyor

1 gün önce

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde gece yarısı görülen su maymunu korku ve şaşkınlıkla karşılandı.

1
Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki Camiatik Mahallesi kamyon garajı civarında gece yarısı işten çıkan bir vatandaş, yolda yürüdüğü sırada devasa bir fareye benzeyen su maymununa rastladı.
2
İlk kez görüldüğü ifade edilen su maymunu, hem korkuttu hem de hayrete düşürdü. Yolda bir köpeğin de havladığı görüldü.
3
O anları telefon kamerasıyla kaydeden ve şaşkınlığını gizleyemeyen vatandaş, "Bu nasıl bir şey yahu" demesi üzerine başka bir kişinin de, "Ben biliyorum onun ne olduğu sıkıntı yok" diyerek merak etmemesini gerektiğini söyledi.

4
Dev bir fareyi andıran su maymunu görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor. Su maymununun bitkiyle beslendiği ve kemirgenlerin en büyüğü olarak biliniyor.
5
Eskiden su maymunları Avrupa'da çiftliklerde kürkleri için yetiştiriliyordu. Şimdi bu kürklere rağbet kalmadı. Bu çiftliklerden bırakılan veya kaçan hayvanlar nehir kenarlarında üremeye başladı. Bu hayvanların erginleri 14 kiloya kadar ulaşabiliyor. Fareye benzediklerinden zaman zaman öldürülüyorlar. Aslında bu hayvanlar saldırgan değil, aksine oldukça uysal..Haber Yayın Tarihi: 12.10.2019 10:30 

YORUMLAR (6)


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor