Son Dakika Haberleri: Telefon Dolandırıcılığı Kameraya Yansıdı

Telefon Dolandırıcılığı Kameraya Yansıdı

7 yıl önce

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, hesabından 9 bin lirayı çekmek için bankaya giden kadını dolandırılmaktan veznedar kurtardı.

1
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, dolandırıcılar tarafından aranılarak "Hesabınız PKK tarafından ele geçirildi" denilen kadını dolandırılmaktan son anda veznedar kurtardı.
2
Olay veznedarın durumu fark etmesi ile polise haber verildi. Banka görevlileri ve emniyet ekiplerinin nezaretinde, kendini komiser olarak tanıtan dolandırıcı ile telefon görüşmesine devam eden kadının pazarlığı kameralara yansıdı.
3
Dolandırıcı ile telefon görüşmesine devam edip, bir banka şubesine hesabındaki parayı çekmek için gelen Müessir Salık, gişe görevlisine, "Beni telefonla arıyorlar, hesabımdaki 9 bin lirayı çekmek istiyorum, lütfen acele edin" dedi
4
Durumu fark eden veznedar, emniyet ekiplerine haber verdi. Bankaya gelen emniyet ekipleri, el işaretleri ile kadının telefon görüşmesine devam etmesini istedi.
5
Müesser Salık'ın telefonla görüştüğü ve kendini komiser olarak tanıtan kişi, "Benimle banka içerisinde konuşmayın. Çektiniz mi paranızı? Makbuzu elinize alın ve seri numarasını söyleyin." dedi.
6
Polis ve banka görevlileri tarafından dolandırılmaktan kurtarılmasının ardından kızı ile telefon görüşmesi yapan mağdur kadın, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polis telefonu tespit edilen dolandırıcıyı yakalamaya çalışıyor.Haber Yayın Tarihi: 12.11.2013 03:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!