Son Dakika Haberleri: Teletabiler'deki güneş bebeğin kim olduğu ortaya çıktı! Bakın şimdi nasıl görünüyor

Teletabiler'deki güneş bebeğin kim olduğu ortaya çıktı! Bakın şimdi nasıl görünüyor

26 gün önce

İlk bölümü 1997 yılında yayınlanan Teletabiler'deki güneş bebeğin şimdilerde nasıl göründüğünü görünce çok şaşıracaksınız!

1
1997-2001 yılları arası yayınlanan Teletubbies isimli çocuk programı, bir dönem milyonlarca çocuğun favori TV programıydı.
2
Teletabiler'de çevreye gülücükler saçan güneş bebek, en az Teletabiler kadar ilgi çeken bir karakterdi. Güneş bebek Jess Smith, şimdilerde kocaman bir genç kız oldu.
3
Üstelik, henüz 9 aylıkken oynadığı Teletabiler'de birçok çocuğun aklına kazınan Smith, genç bir anne.
4
Smith'in bir döneme damga vuran Teletabiler'e seçilme öyküsü ise bir hayli ilginç.
5
Smith, annesi Anji Smith ile doktor kontrolüne gittiği zaman programın yapım şirketinden birinin ilgisini çekti ve bebeğin kameraya bakarak gülümsemesi için anneye 250 sterlin (yaklaşık 900 TL) teklif edildi.
6
Efsane projedeki güneş kız olduğunu bugüne dek kimseye söyleyemeyen Smith, bu sırrını okul arkadaşlarına açmaya karar verince kimliği ortaya çıktı.
7
Smith, Canterbury Christ Church Üniversitesi'nde Dans Eğitimi aldı.


Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 04:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın güzeli, eğlencenin dozunu fena kaçırdı! Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor! Kilo vermeden kanseri önlemeye! Her gün dolabımızda ama faydalarını bilmiyoruz 50 yıldır sır gibi saklanıyordu! İşte Ay'a iniş sırasında Neil Armstrong'un yüzü 35 yaşındaki kadının ne ile evleneceğini duyan şoke oluyor!