Televizyon tarihinde böyle rezalet görülmedi! Kameralar önünde üçlü ilişkiye girdiler - Son Dakika

Televizyon tarihinde böyle rezalet görülmedi! Kameralar önünde üçlü ilişkiye girdiler

22.03.2021 09:53

Amerika'da yayınlanan gerçeklik programı Temptation Island programında, eş cinsel iki kadın yarışmacı yatağa girip ilişkiye girdi. Daha sonra erkek bir yarışmacı da kadınlara katılarak üçlü ilişkiye girdiler. Kameralar önünde gerçekleşen rezalete, izleyiciler büyük tepki gösterdi.

1
Temptation Island programında televizyon tarihine rezalet olarak geçecek bir olay yaşandı.

2
Alexcys ve Nickole isimli iki kadın yarışmacı birkaç dakika öpüşürken görüntülendi. Çift, havuzda beraberken erkek oyuncu Kendal, kadınları öpüşürken bir süre izledi. Daha sonra kadınlar kameralar önünde eş cinsel olduklarını ve bunu gizlemediklerini söyledi.
3
Eş cinsel çift daha sonra Kendal'a kendilerine katılmasını teklif etti. Kendal bu teklifi kabul edince iki kadın yatakta ilişkiye girmeye devam etti.
4
İki kadın ve erkek yarışmacının cinsel ilişkiye girdikleri anlar kameralara yansıdı.
5
İzleyiciler, aynı programda Erica ile olan ilişkisine rağmen iki oyuncu ile cinsel ilişkiye giren Kendal'a büyük tepki gösterdi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Televizyon tarihinde böyle rezalet görülmedi! Kameralar önünde üçlü ilişkiye girdiler - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi