Son Dakika Haberleri: Televizyon Yıldızı Tyra Banks, Ünlü Rapçi Bow Wow'u Öptü

Televizyon Yıldızı Tyra Banks, Ünlü Rapçi Bow Wow'u Öptü

6 yıl önce

Stüdyo karıştı

1
Eski model yeni televizyon yıldızı Tyra Banks, ünlü rapçi Bow Wow'u konuk ettiği programda misafirinin ricasını kırmadı ve ikili kameralar önünde öpücük şov yaptı.
2
Ünlü rap yıldızı Bow Wow'un model Tyra Banks'le yaptığı 'öpücük şov'u ABD'de günün en çok konuşulan konusu oldu.
3
106 & Park adlı video klip programına konuk olan Bow Wow, sunucu Tyra Banks'le 2009 yılındaki yayında canlı yayında öpüşmesini hatırlatarak 'remix' ricasında bulundu.
4
Ünlü rapçinin bu isteğis tüdyoda tezahüratlarla karşılandı.
5
Banks'in önce bacaklarını Bow Wow'un kucağına koyup ardından ünlü rapçiyi dudaklarından öpmesiyle stüdyo karıştı.
6
Bow Wow, yayından sonra Twitter hesabından en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini ve kendini çok şanslı hissettiğini açıkladı.
7
Bir dönem moda dünyasını kasıp kavuran Tyra Banks ise seyircilerini şaşırtmayı çok sevdiğini ifade etti.
8
Modellik kariyerini bıraktıktan sonra ABD televizyonlarının en popüler sunucularından biri haline gelen Banks, çok izlenen 'America's Next Top Model' programının yeni sezonunda da sunucu olarak görev yapacak.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En İyi İşverenleri Belli Oldu! İşte Listedeki 5 Türk Şirketi 12 Milyonun Hayran Olduğu Ateşli Fenomenden İtiraf: Saatlerce Uğraşıyorum Güzelliğiyle Baş Döndüren Modelin Eski Halini Gören Şoke Oluyor! Cuma Günü veya Gecesi Bu Duayı Okuyana Cennet Kapıları Açılıyor 25 Yaş Büyük Aşkını 'Babam' Diye Tanıtınca, Okuldan Atıldığını Duyan Şaşıp Kalıyor!