Temel İçgüdü'nün yıldızı 61 yaşındaki Sharon Stone, çöpçatanlık sitesinden atıldı - Son Dakika

Temel İçgüdü'nün yıldızı 61 yaşındaki Sharon Stone, çöpçatanlık sitesinden atıldı

03.02.2020 12:30

Temel İçgüdü filmindeki bacak bacak üstüne atma sahnesiyle hafızalara kazınan Sharon Stone, flört ve çöpçatanlık uygulamasından, hesabının sahte olduğu gerekçesiyle atıldı. Stone, hesabının engellenmesine isyan etti.

1
Ünlü oyuncu Sharon Stone, çöpçatanlık sitesine sahte hesapla katıldı.
2
Bir süre sonra hesabının sahte olduğu anlaşılan ünlü oyuncu, çöpçatanlık sitesinde engellendi. Açtığı hesabın sahte olduğu yönünde birçok kullanıcının şikayetçi olması üzerine Bumble adlı uygulamanın yetkilileri, Stone'un hesabını askıya aldı.

3
61 yaşındaki Amerikalı oyuncu, hesabının engellendiğini Twitter'dan ve Instagram'dan duyurdu.
4
Stone, "Bazı kullanıcılar benim orada olmamın mümkün olmayacağını belirterek hesabımı şikayet etmiş. Beni dışlıyor musunuz? Beni kovandan atmayın" yorumunu yazdı.

5
Bumble yaptığı açıklamada Stone'un hesabındaki engeli kaldırdıklarını ve Bumble'a geri dönebileceğini belirtti. Bumble'ın Yayın Yönetmeni Clare O'Connor "Bize güvenin, 'kesinlikle' kovanda olmanızı istiyoruz" dedi.
6
Son olarak 42 yaşındaki Angelo Boffa ile dokuz aylık ilişkisiyle gündeme gelen Stone, iki kez evlenip boşandı. İlk eşi TV yapımcısı Michael Greenburg, ikinci eşi ise gazeteci Phil Bronstein'di.

7
Berlin'de gerçekleştirilen törende Yılın Kadını ödülünü almak için sahneye çıkan 61 yaşındaki Stone, ödül konuşmasını sandalyede oturarak yapmıştı. 27 yıl sonra, filmdeki sahneyi yeniden canlandırdı ve bacak bacak üstüne atarak izleyicileri şaşkınlığa uğrattı.
8
Konuşmasında, hayatını değiştiren sahneyle ilgili, "Birkaç yıl önce çekimlerde filmin yönetmeni 'İç çamaşırını görebiliyoruz, onu bana uzatır mısın? Bu sahnede iç çamaşırın olmaması lazım ama biz bir şey görmeyeceğiz' dedi. Ben de 'Tabii ki' diyerek çamaşırı çıkardım. O anın hayatımı değiştireceğini bilmiyordum" dedi.
9
Temel İçgüdü filminde Catherine Tramell karakterini canlandıran aktris, polis sorgusunda dikkatleri dağıtmak için iç çamaşırı olmadan bacak bacak üstüne atmıştı.
10
11
12
13

Son Dakika Temel İçgüdü'nün yıldızı 61 yaşındaki Sharon Stone, çöpçatanlık sitesinden atıldı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı