Temel Kazısında İnsan Kemikleri Çıktı - Son Dakika

Temel Kazısında İnsan Kemikleri Çıktı

04.08.2010 15:57

1
SİVAS'taki Aydoğan Mezarlığı'nın yaklaşık 50- 60 metre ilerisindeki arsada iş makinesiyle yapılan temel kazısı sırasında kafatasları ve insan kemikleri çıktı.

2
Aydoğan Mahallesi'ndeki mezarlığın yanındaki bir sokakta tek katlı müstakil evi bulunan 3 kişi, apartman yaptırmak için aralarında anlaşarak çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında, yıkılan evlerin yerine yapılacak binanın temeli iş makinesiyle kazıldı. Kazı çalışmaları sırasında, temelden kafatasları ve insan kemikleri çıktı.

3
Yaklaşık 1 metre derinlikten çıkan kafatasları ve kemikler, bölgedekileri şaşırttı. Kemik ve kafataslarının olduğu alanın büyük bölümü, çocuklar görmesin ve korkmasın diye çinko saclarla kapatıldı. Buna rağmen, açıkta kalan kafatası ve kemikleri mahallede bulunan çocukların ellerine alarak oynaması dikkat çekti. Kazı çalışmalarının şu an için yapılmadığı, iş makinesinin park halinde durduğu gözlendi.

4
5
6
7
8
9

Son Dakika Temel Kazısında İnsan Kemikleri Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Bu halini unutun! MasterChef'in sempatik kızı değişimiyle dudak uçuklattı Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber