Tenisin Kraliçesi İstanbul'u Büyüledi - Son Dakika

Tenisin Kraliçesi İstanbul'u Büyüledi

29.10.2012 09:06

1
TEB-BNP Paribas WTA Şampiyonası'nda şampiyon Serena Williams...
2
Amerikalı tenisçi, final maçında Rus rakibi Maria Sharapova'yı rahat bir oyunla 6-4 ve 6-3'lük setlerle 2-0 yenerek, İstanbul'da zafere uzandı.
3
Final mücadelesinde ilk servis oyunu Maria Sharapova'dan geldi. Rus raket, bu oyunu rahat kazandı ve final mücadelesindeki ilk oyunu almayı başardı.
4
Serena 5. oyunda servis kırdı. Bu moralle kendi servis oyununu da rahat kazanan Serena Williams, ilk sette 4-2 öne geçti. 7. oyunda ise Serena, servis kırmaya yeniden çok yaklaştı. 4 kez avantajı eline geçiren Amerikalı tenisçi, buna rağmen rakibinin servisini kıramadı.
5
Setin kalan bölümlerinde iki tenisçi de hata yapmadı. Serena Williams, 5. oyunda kırdığı servisin avantajını, çok iyi servis atarak set sonuna kadar korudu ve finalin ilk setini 6-4 kazandı.
6
Maçın ilk setini alan Serena Williams, bu moralle ikinci sete de iyi başladı. Henüz ilk oyunda Sharapova'nın servisini kırmayı başaran ABD'li raket, kendi servis oyununu da kazanarak bir anda bu sette 2-0 öne geçti.
7
Setin kalan bölümünde de çok iyi bir oyun sergileyen Serena, Sharapova'yı yeniden maça ortak edecek bir hata yapmadı ve 9. oyunda kurdığı servisle, bu seti de 6-3 kazandı.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Tenisin Kraliçesi İstanbul'u Büyüledi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı