Tepeden Tırnağa Güzelleşin - Son Dakika

Tepeden Tırnağa Güzelleşin

6 yıl önce

Güzellik ve Bakım Sırları.

1
Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.
2
Göğüsler için; İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin.

3
Dudaklar için; Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor.
4
Yedikleriniz cildinizin ve saçlarınızın güzelliğini etkiler. Aşırı yağlı ve fast food gıdalardan uzak durun.
5
Seksi kadın bakımlı kadındır. Seksilik sadece dekolte ve kıyafetlerle olmaz. O halde önerilerimizi dikkatle okuyun.
6
Kirli hava cildinizi ve saçlarınızı sağlıksızlaştırır. Bunun için doğal ortamlarda temiz hava almaya özen gösterin
7
Saçlarınızı şekillendirmek için alkolsüz saç bakım ürünleri kullanmaya dikkat edin.
8
Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.


9
Saçlar için; saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak her zaman "ışıltılı" görünebilirsiniz.
10
Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.
11
Ayaklar için: bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe görünmesini de sağlamalısınız.
12
Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.


13
Yanaklarınız renkli ve canlı görünmesini sağlamak için ölü derilerinzden kurtulun.
14
Bunun için peeling içerikli bir ürün kullanarak, cildinize oval hareketlerle masaj yapın.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Miss Bum Bum yıldızı Suzy Cortez, internette yaptığı +18 şovlarla zengin oldu! Aylık kazancı dudak uçuklatıyor Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler

Son Dakika Haberleri