Tepki yağıyor! Cinsel ilişki robotlarını denetmek için genelev açtılar - Son Dakika

Tepki yağıyor! Cinsel ilişki robotlarını denetmek için genelev açtılar

ABD'nin Teksas eyaletinde, cinsel ilişki robotu satın almadan önce onu denemek isteyen müşterilere kolaylık sağlamak için açılan özel bir genelev bulunuyor!

1
ABD'nin Teksas eyaletinde bulunan Houston kentinde, cinsel ilişki robotlarını denemek isteyen müşterilerin rahat etmesi için açılmış olan özel bir robot genelevi var.
2
Tecavüze özendirdiği gerekçesiyle ülkedeki birçok muhafazakar tarafından kapatılması istenen genelevde, cinsel ilişki robotlarının fiyatı zaman zaman 15 bin lirayı buluyor.
3
Markanın sahibi Yuval Gabriel, dindar kesimden gelen tepkileri umursamıyor ve ABD'de 2020 yılına kadar 10 genelevi daha açmayı planlıyor.
4
Cinsel ilişki robotu denemek isteyen müşterilere kabarık ücretler karşılığında hizmet veren Gabriel, en ucuz robotlar için deneme seanslarının saatini 140 TL'den başlatıyor ve seansın uzaması halinde ücreti de arttırıyor.
5
Genelev ilk açıldığı yıllarda kapatılması için binlerce imza toplanmıştı ancak Yuval Gabriel bunu pek umursamadığını söyledi.

6
Çünkü Gabriel'in söylediğine göre bu işletmedeki her şey yasal...

7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 24.07.2019 14:48

Son Dakika Tepki yağıyor! Cinsel ilişki robotlarını denetmek için genelev açtılar - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor